تلاش قطری‌ها برای حضور تماشاگران در ورزشگاه خلیفه/ الدحیل - پرسپولیس با ۵ هزار تماشاگر

مسئولان باشگاه الدحیل در تلاش هستند تا تماشاگران برای همراهی این تیم در دیدار مقابل پرسپولیس حضوری حداکثری در ورزشگاه خلیفه شهر دوحه داشته باشند.

و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس و بنابر اعلام پندار خمارلو، ظرفیت ورزشگاه بین‌المللی خلیفه شهر دوحه که ظرفیت آن ۵۰ هزار نفر عنوان می‌شود، در جلسه امروز ۴۰ هزار نفری اعلام شد. این ورزشگاه در سال ۲۰۰۵ بازسازی شد و ظرفیت آن هم‌اکنون به میزان دو برابر اولیه افزایش یافته است.

طبق پیش‌بینی مسئولان الدحیل حاضر در جلسه، آنها برای بازی فردا برابر قهرمان ایران، حداکثر چهار تا پنج هزار نفر تماشاگر خواهند داشت. همچنین مسئولان این باشگاه در روزهای گذشته تلاش زیادی برای ترغیب هواداران خود برای حضور در این بازی کرده‌اند.

گیت شماره پنج این ورزشگاه برای ورود تماشاگران تیم میهمان یعنی پرسپولیسی‌ها در نظر گرفته شده است. درهای ورزشگاه نیز سه ساعت قبل از شروع مسابقه باز خواهد شد.

در این جلسه، همچنین از سوی نماینده کنفدراسیون فوتبال آسیا روی برنامه‌ریزی ویژه صورت گرفته برای برگزاری هر چه بهتر و منظم‌تر مسابقات با توجه به دهمین سال برگزاری رقابت‌ها با فرمول کنونی تأکید شد.

گفتنی است؛ کنفدراسیون فوتبال آسیا از سال ۲۰۰۹ رقابت‌ها را به شکل جدیدی برگزار کرد و تیم‌ها را در دو منطقه غرب آسیا و شرق آسیا و در هر منطقه ۱۶ تیم قرار داد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار