رکورد جالب راموس در شب پیروزی رئال مادرید

کاپیتان کهکشانی‌ها با گلزنی در دومین بازی این فصل تیمش در لالیگا یک رکورد فردی مهم به کارنامه‌اش اضافه کرد.

، سرخیو راموس با زدن گل تساوی رئال مادرید در پیروزی ۴ بر یک این تیم در خانه جیرونا، تعداد فصل‌های متوالی که او در لالیگا گلزنی کرده است را به عدد ۱۵ رساند، رکوردی که حتی برای مهاجمان هم ارزشمند است چه برسد به مدافعان.

راموس دوران بازیگری‌اش را فصل ۰۴-۲۰۰۳ آغاز کرد و در آن فصل ۷ بازی هم انجام داد اما نتوانست گلی به ثمر برساند. این مدافع آندلسی اما در فصل بعد، توانایی‌اش در گلزنی را به معرض نمایش گذاشت. اولین گل او در ماه سپتامبر سال ۲۰۰۴ به مقابل رئال سوسیه‌داد به ثبت رسید که آخرین فصل بازیگری‌ او در سویا بود و پس از آن راهی رئال مادرید شد، جایی که در اولین فصل بازیگری‌اش ۴ گل زد. بهترین رکورد راموس برای گلزنی در لالیگا اما مربوط به فصل ۱۷-۲۰۱۶ می‌شود که ۷ گل زد.

راموس مجموعاً در ۴۲۳ بازی‌اش در لالیگا ۵۶ گل زده و سیزدهمین گلزن برتر در میان برترین گلزنان حال حاضر لالیگا که هنوز در این لیگ شاغل هستند، محسوب می‌شود.

با گلزنی در ۱۵ فصل متوالی، راموس باید ۴ فصل دیگر هم گلزنی کند تا به بهترین رکورد ثبت شده که با ۱۹ فصل متوالی به نام گاینسا است برسد. بعد از او هم سانتیانا با گلزنی در ۱۷ فصل متوالی در رده دوم است. راموس اگر فصل آینده هم در لالیگا گل بزند با بزرگانی مانند آنسولا، آرسا، مارسیال،‌پیری، کینی، رائول و خنتو برابر می‌شود.

تعداد گل‌های راموس در هر فصل

۲۰۰۳-۲۰۰۴: صفر
۲۰۰۴-۲۰۰۵: ۲ گل
۲۰۰۵-۲۰۰۶: ۴ گل
۲۰۰۶-۲۰۰۷: ۵ گل
۲۰۰۷-۲۰۰۸: ۵ گل
۲۰۰۸-۲۰۰۹: ۴ گل
۲۰۰۹-۲۰۱۰: ۴ گل
۲۰۱۰-۲۰۱۱: ۳ گل
۲۰۱۱-۲۰۱۲: ۳ گل
۲۰۱۲-۲۰۱۳: ۴ گل
۲۰۱۳-۲۰۱۴: ۴ گل
۲۰۱۴-۲۰۱۵: ۴ گل
۲۰۱۵-۲۰۱۶: ۲ گل
۲۰۱۶-۲۰۱۷: ۷ گل
۲۰۱۷-۲۰۱۸: ۴ گل
۲۰۱۸-۲۰۱۹ (تا پایان هفته دوم): یک گل

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار