اسپالتی: واکنش خوبی به فشاری که تورینو آورد نشان ندادیم

سرمربی نراتزوری معتقد است شاگردانش نتوانستند از عهده فشاری که تورینو به آنها آورد، برآیند.

، لوچانو اسپالتی که شاگردانش شب گذشته (یکشنبه) در هفته سوم سری A ایتالیا، بازی ۲ بر صفر برده مقابل میهمان خود، تورینو را با تساوی ۲ بر ۲ عوض کردند، پس از این بازی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» گفت: توضیح اینکه چرا ما در نیمه دوم مسیر خودمان را گم کردیم، کار آسانی نیست چون به نظر می‌رسید که ما روی توپ‌های ارسالی بلند از جانب هافبک‌های حریف غافلگیر شدیم.

وی افزود: ما نتوانستیم به خوبی با توپ کار کنیم و نمی‌توان توضیح دیگری در این خصوص داد. ما نتوانستیم واکنش خوبی به فشاری که روی‌مان بود، نشان دهیم. سخت است توضیح دهیم چطور این دو گل را دریافت کردیم اما واضح بود که تیم با فشاری که تورینو آورد، به دردسر افتاد.

سرمربی اینتر در بخش دیگری از صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: صادقانه می‌گویم که پیروزی در هر بازی سخت است. هنوز نیاز به پیشرفت داریم. در بازی با ساسولو کلاً رویکردی اشتباه داشتیم و در این بازی شروع خیلی خوبی داشتیم، اما پس از دریافت یک گل معمولی، راه‌مان را گم کردیم.

اسپالتی تصریح کرد: این خوب است که می‌شنوم شما به من می‌گویید که اینتر ضدیوونتوس است، اما شما باید این را هم بگویید که ما اول ضد ناپولی، ضد رم و ضد لاتزیو هستیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار