لوپتگی: مقابل خیرونا قدرت روانی‌مان را نشان دادیم/ فعلاً روی ناواس حساب می‌کنم نه کورتوا

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید از قدرت روانی تیمش در بازی اخیر لالیگا ابراز رضایت کرد.

، رئال مادرید در هفته دوم لالیگا رقیب کاتالان خود جیرونا را با نتیجه ۴ بر یک شکست داد و صدرنشین جدول شد. در این بازی که دو گل از گل‌های کهکشانی‌ها از روی نقطه پنالتی توسط سرخیو راموس و کریم بنزما به ثمر رسید و دو گل دیگر را هم بنزما و گرث بیل زدند، رئال از دقیقه ۱۶ تا دقیقه ۳۹ از میزبان خود عقب بود. بازگشت رئال به بازی برای برگرداندن ورق همان چیزی بود که خوشحالی خولن لوپتگی، سرمربی این تیم را در پی داشت.

لوپتگی پس از بازی به خبرنگاران گفت: در این بازی چیزی که بیشتر از همه مرا خوشحال کرد ذهنیت تیم بود،

چون در بازی پیچیده‌ای پیروز شد. جیرونا ابتدا گل زد اما ما نشان دادیم که از چه قدرت روانی برخوردار هستیم و این همان چیزی است که رقابت در لالیگا می‌طلبد. در این لیگ هر بازی ما مقابل رقیب سرسختی و شما به تمام بازیکنان‌تان نیاز دارید.

رئال مادرید یک بار دیگر بازی را با حضور کیلور ناواس در ترکیب اصلی آغاز کرد و بار دیگر همه را با نیمکت‌نشین کردن سنگربان جدید خود تیبو کورتوا، متجعب کرد.

سرمربی سابق تیم ملی اسپانیا در این باره هم گفت: ما تلاش کردیم که این موضوع را توضیح دهیم اما کار آسان نبود اما همه چیز شفاف است. من دو دروازه‌بان خوب دارم، البته اگر شما کیکو کاسیا را هم به حساب بیاورد، می‌شود سه نفر. آنها برای من مشکل‌ساز نیستند بلکه راه حل هستند و ما هر روز عملکردشان را خیلی خوب زیر نظر داریم. فعلاً ما روی کیلور حساب می‌کنیم و راستش را بخواهید او خیلی خوب کار کرده است. ببینیم در آینده چه اتفاقاتی رخ می‌دهد اما در هر یک از پست‌های تیم ما رقابت شدیدی وجود دارد و این برای تیم بسیار خوب است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار