گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| تفتیان: شرمنده حامیانم شدم!

ملی‌پوش دوی سرعت بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ از حامیانش عذرخواهی کرد.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، حسن تفتیان ملی پوش سرعتی تیم ملی دوومیدانی در فینال دوی  ۱۰۰ متر بازی‌های آسیایی جاکارتا ششم شد و به کار خود پایان داد. وی درباره این مسابقات گفت: کلاس دوومیدانی آسیا در این دوره جهانی شده است و در فینال صد متر دیدیم که دونده چینی زیر ۱۰ ثانیه دوید و کشورهای قطر و بحرین هم با دوندگان آفریقایی در رقابت های آسیایی شرکت می کنند. رقابت در دوی صدمتر آسیا دشوار شده است. سطح آسیا رشد کرده و ما برای کسب موفقیت باید بیشتر تلاش کنیم تا از رقابت به وجود آمده جا نمانیم.

وی که از عنوان ششمی خود در جاکارتا ناراحت بود، افزود: لازم است از تمام کسانی که حمایتم کردند تشکر کنم. از رئیس فدراسیون دوومیدانی که حمایتم کرد تا خانواده بزرگ دوومیدانی که خواهان موفقیتم بودند. بیش از یک سال است که تمرکزم روی بازی‌های آسیایی بود و تصور نمی کردم که در فینال آسیایی ششم شوم. حریفان در این دوره آماده و سخت بودند و من هم می خواستم امسال روی سکو بروم اما در فینال نتیجه دیگری رقم خورد و شرمنده شدم. شرمنده حامیان جدی ام شده ام.کسانی که دوست داشتند حسن تفتیان در بازی‌های آسیایی مدال بگیرد اما نتوانستم و شرمنده‌شان شدم.

تفتیان ادامه داد: فصل خوبی را سپری کرده بودم و در بیشتر مسابقات نتایج مناسبی گرفتم و رکوردهای خوبی به نامم ثبت شد.باور کنید در دوران آماده سازی  حدود ۵ ماه  خانواده را ندیدیم و فقط به کسب مدال در جاکارتا فکر می کردم.

ملی پوش سرعت در خصوص شرایط خود در فینال  ۱۰۰ متر بازی‌های آسیایی اظهار داشت: اتفاقا برخلاف نظرهای مطرح شده استارت خوبی زدم اما پس از ۷۰ متر دویدن  بدنم خالی کرد و مسابقه را از دست دادم.

تفتیان در پایان گفت: تاکنون یادم نمی آید در پایان شکست هایم در مسابقات تا این حد ناراحت شوم و بهم بریزم. دیشب برای من شب بسیار تلخی بود و الان هم بسیار ناراحتم زیرا برای کسب مدال بازی‌های آسیایی خیلی زحمت کشیده بودم و واقعا به مدال فکر می کردم اما نتیجه دیگری رقم خورد و شرمنده تمامی حامیانم شدم.ضمنا برای کسب مدال آسیایی باید تلاش بیشتری کنم تا با توان بیشتری از نظر جسمانی به مسابقات آتی برگردم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار