گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| سلیمی: فرق نمی‌کند من مدال طلا بگیرم یا سعید، پای ایران وسط است

وزنه‌بردار فوق سنگین کشورمان کسب مدال طلا در آخرین دسته مسابقات وزنه‌برداری بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ را ضروری توصیف کرد.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، خیلی‌ها از همین حالا روی مدال طلای بهداد سلیمی حساب باز کرده اند. از مردم قبل از سفر به جاکارتا که سوال می‌کردیم می‌گفتند:«طلا و نقره سنگین وزن برای ایران است. بهداد سلیمی و سعید علی حسینی دو طلایی کاروان خواهند بود». بهداد این روزها با جدیت در جاکارتا تمرین می‌کند تا بتواند دل مردم را شاد کند. با بهداد در سالن تمرین در اندونزی حرف زدیم. نکته اینجاست که او و سعید کنار هم تمرین می‌کردند و دوربین‌های رسانه های مختلف خارجی بودند که برای فیلمبرداری از این دو پهلوان ایرانی به سراغ‌شان می‌آمدند.

او ابتدا درباره تمرینات خودش و آمادگی برای مسابقه می‌گوید: در ماه‌های گذشته و به خصوص در هفته‌های اخیر تمرینات خوبی را انجام داده‌ام. شرایط خوب است و باید ببینیم که در مسابقات چه پیش می آید. ما که تمرینات مان را انجام داده ایم و حالا منتظر هستیم تا رقابت ها آغاز شود.

از او سوال کردیم که مردم ایران دوست دارند که بهداد سلیمی و سعید علی حسینی مدال طلا و نقره این رقابت‌ها را به دست بیاورند. به نظر خودت این اتفاق خواهد افتاد؟ که او این واکنش را نشان داد: مردم از ما توقع دارند. همیشه نگاه ها روی سنگین وزن است. امیدوارم شرمنده مردم نشویم. ما تلاش می کنیم تا مدال بگیریم که رنگ آن طلایی باشد. هدف اصلی ما موفقیت ایران است. فرق زیادی هم نمی کند من یا سعید طلا بگیریم. امیدوارم شرایط طوری پیش برود که مدال طلا و نقره برای ایران باشد. ما باید دل مردم را شاد کنیم و هم من، هم سعید و هم همه بچه ها هدفی غیر از این نخواهند داشت.

سلیمی درباره عملکرد کلی کاروان ورزشی ایران هم حرف زد و گفت: امیدوارم رکورد دوره قبل شکسته شود و ورزشکاران سایر رشته ها هم بتوانند مدال های خوشرنگی را کسب کنند.

سلیمی در پایان گفت: به نسبت جایی که هستیم شرایط خوب است.من نمی دانم که امکانات باید چطور باشد.در هر صورت اتاق خوب،امکانات خوب و وضعیت غذایی شان هم که خوب است. در کل گله زیادی نیست. مگر چند روز اینجا هستیم؟ سالن تمرین ما نزدیک است،امکانات خوبی در اختیار ما قرار داده اند. همه وسایل نو هستند و همین امکانات را خیلی ها ندارند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار