گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| رحیمی: برادران استکی با تیم ملی هندبال بد کردند؛ آنها را نمی‌بخشم/ باخت به کره برای من قابل قبول نبود

رئیس فدراسیون هندبال کشورمان گفت: براداران استکی به تماس‌های من و دبیر فدراسیون پاسخ ندادند و به تیم ملی نیامدند، آنها را نمی‌بخشم.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، تیم ملی هندبال در هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی نتوانست عملکرد قابل قبولی ارائه کند و با برد مقابل عربستان تنها توانست رده پنجم را از آن خود کند. علیرضا رحیمی، رئیس فدراسیون هندبال در این باره اظهار داشت: بازی با قطر را باید واگذار می‌کردیم، چون آنها در تیم خود از همه ملیت‌ها بازیکن گرفته‌اند. مشخصاً مقابل منتخب جهان نمی‌توانید پیروز شوید. در بازی با بحرین هم آنها از ما بهتر بازی کردند و به برد رسیدند.

وی در ادامه تأکید کرد: حق بحرین مقابل ما برد بود، اما باخت به کره برای من قابل قبول نیست. در این مدت تمام تلاشم این بوده که تمامی امکانات و اردوهای تدارکاتی را به نحو احسن برای ملی‌پوشانم فراهم سازم. بعد از دیدار با بحرین نیز نشست‌هایی برای تیم برگزار کردیم تا تیم خود را از فضای باخت خارج کند، اما نشد که نشد.

رئیس فدراسیون هندبال با اشاره به نبود هفت لژیونر تیم ملی، عنوان کرد: بازی‌های آسیایی در تقویم جهانی نیست و به این دلیل خیلی از بازیکنان ما نتوانستند بیایند. البته از پوریا نوروزی‌نژاد تشکر می‌کنم که از همان ابتدا دلایل باشگاهش را مطرح و اعلام کرد که نمی‌آید. یوسف‌نژاد هم به همان شکل، اما برادران استکی را نمی‌بخشم. نه باشگاهشان جواب ما را داد و نه خود این دو بازیکن به تماس‌های من و حتی محمدرضا رجبی، دبیر فدراسیون که زمانی کاپیتان آنها بود، پاسخ ندادند.

رحیمی خاطر نشان کرد: پیغام‌های آنها را در رسانه‌ها می‌خواندیم که نمی‌آیند. احترام به تیم ملی واجب است. مثل سایر بازیکنان از همان ابتدا به من توضیح می‌دادند. برای برادران استکی در سپاهان کم نگذاشته بودم و کار خوبی نکردند با من و هندبال بد کردند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار