یک دیدار دیگر لیگ دسته اول برگزار نمی‌شود/ محمودزاده: نمی‌دانم چه کسی به تیم شهرداری تبریز اجازه سفر نداد!

یک بازی دیگر از مسابقات لیگ دسته اول فوتبال در آستانه لغو قرار دارد.

خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، روز گذشته (شنبه) دیدار تیم‌های کارون اروند خرمشهر و مشکی‌پوشان خراسان در چارچوب هفته سوم لیگ دسته اول به دلیل عدم حضور تیم مشهدی لغو و نتیجه مسابقه، ۳ بر صفر به سود کارون اروند اعلام شد. امروز هم یک دیدار دیگر از همین مسابقات برگزار نمی‌شود.

اعضای تیم فوتبال شهرداری تبریز که قرار بود امروز برای دیدار مقابل شاهین شهرداری بوشهر به این شهر سفر کنند، چنین کاری را انجام ندادند تا این بازی هم به دلیل غیبت تبریزی‌ها، برگزار نشود. این در حالی بود که باشگاه شاهین این مسابقه را به دلیل سفر دیرهنگام شهرداری تبریز به ساعت ۲۲ امروز موکول کرده بود، اما سرخپوشان شهر تبریز عازم بوشهر نمی‌شوند.

فریبرز محمودزاده، مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته اول در این باره به تسنیم گفت: مسئولان برگزاری مسابقه در ورزشگاه شهیدبهشتی بوشهر حاضر می‌شوند. با تلاش مدیران هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی، قرار بود اعضای تیم شهرداری تبریز روز گذشته به بوشهر سفر کنند که نمی‌دانم چه کسی اجازه نداد این سفر انجام شود. سرپرست تیم شهرداری به من این را گفت، اما نگفت چه کسی به آنها اجازه سفر نمی‌دهد. امروز هم به سمت فرودگاه حرکت کردند که به پرواز نرسیدند.

وی ادامه داد: مگر می‌شود وقتی یک تیم بلیت پرواز دارد، کسی جلوی سفرش را بگیرد؟ اعضای تیم شهرداری فعلاً به بوشهر نرفته‌اند و این به منزله پیروزی سه بر صفر شاهین است.

مسئول برگزاری مسابقات لیگ یک درباره درخواست باشگاه شهرداری تبریز برای تغییر زمان بازی نیز اظهار داشت: برنامه بازی‌ها تنها به شرطی اجرا نمی‌شود که دو تیم یک مسابقه بر سر تعویق زمان بازی توافق کنند و سازمان لیگ رضایت دهد. باشگاه شاهین با تعویق زمان این بازی موافقت نکرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار