گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| خانبانان: امیدوارم تیم قزاقستان را هم شکست بدهیم/ ۳ سال برای بازی‌های آسیایی تلاش کردیم

ملی‌پوش واترپلو ایران ابراز امیدواری کرد، این تیم در مصاف با قزاقستان، یکی از قدرت‌های برتر آسیا نیز به پیروزی دست یابد.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، حامد ملک خانبانان، ملی‌پوش واترپلوی ایران پس از کسب دومین پیروزی در بازی‌های آسیایی اظهار داشت: خدا را شکر از سد کره جنوبی گذشتیم، تیمی که خیلی خوب شنا می‌کرد و در حمله و دفاع عالی بود. در ابتدای بازی در دفاع ضعف نشان دادیم، اما هر چه گذشت بر جریان مسابقه مسلط شدیم و پیروز از آب بیرون آمدیم.

وی در ادامه افزود: ما سه سال است که برای مسابقات واترپلوی بازی‌های آسیایی اندونزی تلاش می‌کنیم. در پنج ماه گذشته اردوهای مستمر و زیادی داشتیم و مطمئن باشید بازی به بازی بهتر خواهیم شد.

عضو تیم ملی واترپلوی ایران در ادامه با اشاره به دیدار بعدی تیمش برابر قزاقستان تأکید کرد: فردا (دوشنبه) قرعه استراحت داریم و باید تمرین کنیم، اما روز سه‌شنبه با قزاقستان دیدار می‌کنیم. قزاقستان نایب قهرمان و قهرمان ادوار مختلف بازی‌های ‌آسیایی و یکی از قدرت‌های برتر این قاره است.

ملی‌پوش سرعتی واترپلوی ایران همچنین تأکید کرد: آنالیزور و مربیان ما قزاق‌ها را ارزیابی کرده‌اند و امیدوارم بتوانیم برابر این تیم هم نتیجه بگیریم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار