گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| رضازاده: مرادی باید پاسخگوی نتایج وزنه‌برداری باشد / نتایج نشان می‌دهد برای وزنه‌برداری کاری نکردیم

رئیس پیشین فدراسیون وزنه‌برداری گفت: سطح مسابقات وزنه‌برداری بازی‌های آسیایی بالا نیست که ما اینقدر بد نتیجه گرفته‌ایم و مرادی باید پاسخگوی نتایج وزنه‌برداری باشد.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، حسین رضازاده، رئیس پیشین فدراسیون وزنه‌برداری بعد از عملکرد ضعیف علی هاشمی و محمدرضا براری در رقابت‌های امروز بازی‌های آسیایی جاکارتا گفت: این که از هشت وزنه‌بردار اعزامی ما چهار نفر اوت شدند، خیلی بد است. این نشان می‌دهد که ما اصلاً کاری برای وزنه‌برداری نکرده‌ایم. به نظرم مرادی باید پاسخگوی این نتایج باشد. سطح بازی‌های آسیایی بالا نیست که ما این قدر بد نتیجه گرفته‌ایم.

وی ادامه داد: قبلاً هم گفته بودم که چهار مدال می‌گیریم. تا الان دو مدال را گرفته‌ایم و به امید خدا فردا (دوشنبه) هم در سنگین وزن بهداد سلیمی و سعید علی حسینی مدال‌های طلا و نقره را خواهند گرفت. این دو نفر وضعیت‌شان خوب است و رقیب‌شان وزنه بردار ازبکستانی است.

اسطوره فوق سنگین وزنه‌برداری ایران افزود: با این شرایط رکوردی که من از بچه‌ها می‌بینم احتمالش خیلی ضعیف است بتوانیم در مسابقات جهانی که دو ماه دیگر برگزار می‌شود، نتیجه خوبی بگیریم، چرا که تیم‌های چین و قزاقستان هم محرومیت‌شان تمام می‌شود و آنها هم به جمع رقبای ما اضافه می‌شوند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار