گزارش خبرنگار ورزشی تسنیم از اندونزی|سجادی: بهتر است در بازی‌های آسیایی کیفی‌تر شرکت کنیم/ مسببان حذف نعمتی مشخص شده‌اند

سرپرست کاروان ایران در هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی گفت: مسببان حذف زهرا نعمتی مشخص شده‌اند و گزارش آن به وزارت ورزش و کمیته المپیک ارسال خواهد شد.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، نصرالله سجادی درباره عملکرد کاروان ایران تا روز هشتم بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ ضمن بیان این مطب اظهار داشت: عملکرد ورزشکاران نسبتاً خوب بوده است. بچه‌ها زحمت‌شان را کشیده‌اند، ولی با توجه به برخی از نتایج، می‌توانستیم رنگ مدال بهتری در برخی از رشته‌ها داشته باشیم.

وی در ادامه تاکید کرد: ما ارزیابی‌مان را از عملکرد فدراسیون‌ها انجام خواهیم داد، ولی آنچه مسلم است، ما در مقام اجرا نیستیم. برخی از فدراسیون‌ها تعدادی مدال پیش‌بینی کرده بودند که ما این را با گزارش عملکرد هر فدراسیون به کمیته و وزارت انتقال می‌دهیم و آنها می‌توانند هر تصمیمی بگیرند.

سرپرست کاروان ایران در هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی همچین خاطر نشان کرد: برخی از رشته‌ها در جلساتی که قبلاً با ما داشتند نتایج دیگری را پیش‌بینی کرده بودند، ولی نتوانستند به آن چیزی که گفته بودند برسند و حتماً باید به آنها رسیدگی شود.

سجادی تصریح کرد: دلیل عملکرد ضعیف برخی از رشته‌ها باید مشخص شود تا در آینده در مورد آنها تصمیم درستی گرفته شود. در بازی‌های آسیایی قهرمانان عنوان‌داری شرکت می‌کنند و باید تیم‌ها و ورزشکاران با شرایط خوبی در مسابقات شرکت کنند تا بتوانند مدال بگیرند.

وی افزود: سطح مسابقات آسیایی بالاست و بهتر است کیفی‌تر شرکت کنیم. ممکن است بعضی از تیم‌ها در مسابقات قاره‌ای مدال بگیرند، ولی داستان بازی‌های آسیایی متفاوت است.

سرپرست کاروان ایران در هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی گفت: مسببان حذف زهرا نعمتی مشخص شده‌اند و در گزارش خود به کمیته و وزارت ورزش آن را اعلام خواهیم کرد. برخورد یا عدم برخورد با آنها از حوزه فعالیت من خارج است و باید وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک در این مورد تصمیم بگیرند.

سجادی تصریح کرد: ارزیابی‌های مختلفی از عملکرد تیم‌ها آماده شده است که همه آنها به مراجع اصلی ارسال خواهد شد. حتماً باید ارزشیابی در کار باشد و پیامد ارزشیابی باید اقدامات صورت بگیرد و باید دید هر فدراسیون چه عملکردی داشته است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار