تاج: امیدوارم اتفاقات خوبی برای استقلال در بازی با السد رخ دهد

رئیس فدراسیون فوتبال پس از حضور در محل تمرین استقلال دقایقی در جمع استقلالی‌ها صحبت کرد.

و به نقل از سایت باشگاه استقلال، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال که به همراه امیر مهدی علوی مسئول حوزه ریاست و مدیر روابط عمومی فدراسیون روز شنبه در محل تمرین استقلال  حاضر شده بود، برای دقایقی با بازیکنان استقلال در پایان تمرین صحبت کرد.

متن صحبت‌های مهدی تاج در جمع استقلالی‌ها در ادامه می‌آید:

استقلال تیم ملی کشور ماست. من خودم خیلی به بازی با السد امیدوار هستم. می‌دانم مدیران استقلال و پرسپولیس خیلی زحمت کشیده‌اند. یک مربی بسیار خوب به اسم آقای شفر در کنار شما قرار دارد که به فوتبال ما شخصیت داده است. حضور چنین سرمربی‌ای باعث غنی شدن و پر محتوا شدن فوتبال ما می‌شود. این یک موضوع خوب برای استقلال است. امیدوارم بازی با السد، یک بازی خوب باشد. میزان هزینه‌ها و میزان شرایطی که حریف دارد را می‌دانم. می‌دانم هزینه‌های ما با تیم‌های قطری غیرقابل مقایسه است ولی ما ایرانیم و با همین بازیکنان اتفاقات بزرگی تاکنون رخ داده است. امیدوارم ببرید. مدیرعامل استقلال و وزیر ورزش خیلی زحمت کشیدند. قرار بود با آقای وزیر به اینجا بیایم که الان من سلام ایشان را به شما می‌رسانم. ان‌شاءالله یک اتفاق خوب رخ دهد. معتقدم شما بازیکنان بسیار خوبی هستید. آقای فتحی تمام وقت در استقلال هستند. آقایان قراب و عبداللهی و حاجیلو از پیشکسوتان فوتبال ما هستند. امیدوارم در کل اتفاقات خوبی برای استقلال در بازی با السد رخ دهد.

با پایان صحبت‌های مهدی تاج در جمع بازیکنان و مربیان، امیرحسین فتحی ضمن تشکر از حضور رئیس فدراسیون فوتبال و حمایت‌های ایشان، ابراز امیدواری کرد تا استقلال بتواند در دیدار با السد نتیجه خوبی برای فوتبال ایران کسب کند.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار