گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| عبادی‌پور: بازی‌های سختی در پیش داریم

ملی‌پوش والیبال ایران گفت: ما در لیگ ملت‌‌های والیبال بازی را به ژاپن واگذار کردیم و این نشان می‌دهد در ادامه تورنمنت بازی‌های سختی پیش رو داریم‌.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، میلاد عبادی‌پور، بازیکن تیم ملی والیبال ایران بعد از پیروزی برابر چین و صعود به مرحله یک‌چهارم نهایی بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ اظهار داشت: بازی در کل سخت بود. از قبل هم سختی این بازی را پیش‌بینی می‌کردیم. مرحله یک‌هشتم‌ برای ما حساس بود و همین‌طور برای چینی‌ها. در انتخابی المپیک ما چین را به سختی بردیم. انتظار چنین بازی سختی را داشتیم. ست اول کمی سخت شد اما خدا را شکر توانستیم بازی را برگردانیم. در ست‌های دوم و سوم هم توانستیم با برنامه‌ای که در دستور کار داشتیم از سد چین بگذریم.

وی در ادامه درخصوص مرحله بعدی مسابقات گفت: نمی‌شود چیزی را پیش‌بینی کرد. تمام تیم‌های حاضر در این مرحله تیم‌های سختی هستند و ما مطمئناً در مرحله یک‌چهارم به تیم قوی برخورد خواهیم کرد. مرحله بعدی مرحله حساسی است و تمام فکر و ذکر ما این است که از این مرحله صعود کنیم. قهرمان شدن در این تورنمنت برای ما بسیار اهمیت دارد.

لژیونر والیبال ایران درباره انتظار مردم از والیبالیست‌ها برای کسب مدال طلا، عنوان داشت: حق با مردم است. ما خودمان هم چنین انتظاری را داریم که بتوانیم در این تورنمنت مدال طلا را به خود اختصاص دهیم اما مسابقات بسیار سنگین است و تیم‌های قدرتمندی مثل ژاپن در مسابقات حضور دارند. اگر یادتان باشد ما در لیگ ملت‌‌های والیبال بازی را با نتیجه ۳ بر یک به ژاپن واگذار کردیم و این نشان می‌دهد در ادامه تورنمنت بازی‌های سختی پیش رو داریم‌. ولی امیدواریم که بتوانیم دل مردم را شاد کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار