کی‌روش و دالیچ؛ ۲ کاندیدای نهایی سرمربیگری کلمبیا

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران یکی از دو گزینه اصلی سرمربیگری کلمبیا است.

، فدراسیون فوتبال کلمبیا با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد آرتورو رِیس، سرمربی تیم زیر ۲۰ سال کلمبیا به طور موقت هدایت تیم ملی فوتبال کلمبیا را در بازی‌های دوستانه پیش‌روی این تیم مقابل ونزوئلا و آرژانتین، برعهده خواهد داشت.

بر اساس گزارش روزنامه «اِکسترا» کلمبیا؛‌ فدراسیون فوتبال کلمبیا دو گزینه نهایی برای سپردن هدایت تیم ملی فوتبال این کشور را مدنظر دارد که یکی از آنها کارلوس کی‌روش پرتغالی و دیگری زلاتکو دالیچ کروات است. این دو مربی در جام جهانی ۲۰۱۸ حضور داشتند که کارلوس کی‌روش با تیم ملی ایران در همان مرحله گروهی از مسابقات حذف شدند و زلاتکو دالیچ با تیم ملی کرواسی تا فینال این رقابت‌ها پیش رفت، جایی که با نتیجه ۴ بر ۲ مغلوب فرانسه شدند.

«اکسترا» نوشته است: کارلوس کی‌روش گزینه اول فدراسیون فوتبال کلمبیا برای سرمربیگری این تیم است، اما این فدارسیون تا پایان سال جاری سرمربی جدیدی را منصوب نخواهند کرد. سران فدراسیون فوتبال کلمبیا به دنبال این هستند تا خوسه پکرمن را برای تمدید قرارداد متقاعد کنند که اگر این اتفاق بیفتد او تنها تا سال آینده میلادی هدایت کلمبیا را برعهده خواهد گرفت.

در کنار دو گزینه نهایی یعنی کی‌روش و دالیچ؛ خوان کارلوس اوسوریو دیگر گزینه‌ مدنظر مدیران فدراسیون فوتبال کلمبیا است. قرار است دو روز دیگر جلسه‌ای بین اعضای این فدراسیون برگزار شود و در مورد انتخاب سرمربی بعدی تیم تصمیم‌گیری‌هایی صورت بگیرد.

تسنیم، قرارداد کارلوس کی‌روش با فدراسیون فوتبال ایران در پایان ماه گذشته میلادی به پایان رسید و مدیران فدراسیون در تلاش هستند تا او را برای امضای قراردادی جدید متقاعد کنند هر چند تاج اعلام کرده که «کی‌روش به ایران می‌‌آید و تیم ملی را قهرمان جام ملت‌های آسیا می‌کند.»

دالیچ نیز برای تمدید قرارداداش با فدراسیون کراوسی به توافق رسیده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار