لوپتگی: زمانش که برسد وینیسیوس را به تیم اصلی دعوت می‌کنم/ مخالف بازی در آمریکا هستم

سرمربی رئال مادرید می‌گوید که هنوز زمان میدان دادن به مهاجم برزیلی جدید این تیم فرا نرسیده است.

، خولن لوپتگی در کنفرانس خبری پیش از بازی رئال مادرید در هفته دوم لالیگا مقابل جیرونا به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد.

اولین سوال درباره وینیسیوس جونیور بود، بازیکن برزیلی که تابستان امسال به رئال پیوست اما هنوز در یک بازی رسمی برای این تیم به میدان نرفته است.

لوپتگی گفت: وینیسیوس یکی از بازیکنان تیم است که هر روز با ما تمرین می‌کند. وقتش که برسد می‌تواند در تیم ما بازی هم بکند و تا آن موقع او در کاستیا (تیم دوم باشگاه رئال مادرید) بازی می‌کند. او تازه آمده و زمان نیاز دارد تا خودش را هماهنگ کند. تمرین کردن در کنار بازیکنانی در بالاترین سطوح به او کمک می‌کند تا پیشرفت کند.

موضوع بعدی که سرمربی رئال به آن پاسخ داد درباره انتخاب دروازه‌بان تیم میان کیلور ناواس و تیبو کورتوا و رقابت آنها برای رسیدن به ترکیب اصلی بود.

او اظهار داشت: من چیزی نخواهم گفت و نمی‌دانم که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. ما دروازه‌بان‌های خوبی داریم. باید تصمیم بگیریم، تصمیمی که به نفع تیم باشد. زمانی که بازی‌های لیگ قهرمانان برسد، دست ما بازتر خواهد بود. هدف من گرفتن بهترین بازده از تیمم است. همه بازیکنان من نسبت به تیم متعهد هستند.

لوپتگی در پاسخ به این سؤال که تیمش خلا بازیکنی مانند رونالدو که بهترین گلزن رئال مادرید در فصول گذشته بود را چگونه پر می‌کند، تأکید کرد: ما باید آن ۶۰ گل را به عنوان یک تیم به ثمر برسانیم و فکر می‌کنم که می‌توانیم از پس این کار برآییم. حالا که دیگر یک نفر نیست که مسئولیت زدن این تعداد گل را به دوش بکشد، تمام اعضای تیم باید به جای او گلزنی کنند. ما باید با بازیکنان بیشتری گل بزنیم و کمتر گل بخوریم.

لوپتگی در پایان درباره طرح سازمان لیگ اسپانیا برای برگزاری برخی از بازی‌های این لیگ در آمریکا و اعتراض کاپیتان‌های لالیگا از جمله سرخیو راموس به این طرح عنوان کرد: من طرف بازیکنان هستم. آنها برای اعتراض‌شان دلایلی دارند و من هم با آنها هم نظر هستم.

رئال مادرید از ۴۵ دقیقه بامداد روز دوشنبه میهمان جیرونا است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار