ترابیان: قرعه راحت آرژانتین در مسابقات فوتسال المپیک جوانان جای تعجب دارد!

رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی گفت که قرعه راحت تیم فوتسال آرژانتین در رقابت‌های المپیک جوانان، جای تعجب دارد.

، عباس ترابیان، رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی در گفت‌وگو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال ضمن بیان این مطلب گفت: در مسابقات فوتسال المپیک جوانان، واقعاً در گروه سختی قرار داریم. ما با تیم‌های برزیل، روسیه کاستاریکا و جزایر سلیمان همگروه هستیم. همان‌طور که می‌دانید، تیم برزیل آوازه‌اش در جهان به خاطر قدرتی که در فوتسال دارد، چگونه است. روسیه نایب قهرمان جام جهانی شده و تیم‌های پایه خوبی دارد. کاستاریکا تیم بسیار خوبی از آمریکای مرکزی است و در مقابل می‌بینیم که آرژانتین، بدون قید و شرط به فینال راه می‌یابد، چرا که با تیم‌های مصر، عراق، اسلواکی و پاناما هم‌گروه است. قرعه به نفع آرژانتین رقم خورده و چنین قرعه راحتی جای تعجب دارد.

وی ادامه داد: این مسابقات از ۱۵ مهر ماه شروع می‌شود و متأسفانه میسر نشد تا بازی تدارکاتی برای بازیکنان در نظر بگیریم، چرا که در دو ماه گذشته، کشورهای اروپایی در تعطیلات به سر می‌برند و قرار بود با عراق دیدار دوستانه داشته باشیم که هنوز پاسخی درستی به ما نداده‌اند. علاقه داشتیم که این تیم یک سفر برون‌مرزی داشته باشد تا با شرایط خارج از ایران آشنا شود. البته در تورنمنت ایتالیا، تیم المپیک ما حضور داشت و چند بازی خوب و مفید را پشت سر گذاشت، اما این تعداد کافی نیست و کارمان سخت است. بازی‌های تدارکاتی بزرگ‌ترین عامل موفقیت برای تیم محسوب می‌شود.

وی در پایان گفت: امیدواریم که با غیرت و تعصبی که از بازیکنان دیده‌ایم و اعتقاد راسخی که به آنها داریم، این تیم در مسیر پیش رو موفق شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار