گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| خوشبین: توقع ما از بچه‌ها بیشتر بود/ امیدوارم طلسم مدال نگرفتن را بشکنیم

سرمربی تیم ملی جوجیتسو گفت: توقع ما از بچه‌ها بیشتر بود و برخی از ورزشکاران با اشتباهات بچه گانه شکست خورند.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، سید امیر خوشبین بعد از شکست نمایندگان ایران در روز دوم مسابقات جوجیتسو بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ گفت: توقع ما از بچه‌ها بیشتر بود. برخی از ورزشکاران با اشتباهات بچه گانه شکست خورند و اصلا دلیل فنی نداشت. نکته دیگر اینکه این مسابقات رنکینگ ندارد و بچه‌های ما باید با رنک‌های یک این رشته که کمربند مشکی دارند مبارزه کنند.

وی با اشاره به مسابقه سایر نمایندگان ایران گفت: فردا(یکشنبه) چهار نماینده خواهیم داشت که امیدوارم بچه‌ها در حد و اندازه‌های خودشان ظاهر شوند. رسیدن به مدال دور از دسترس نیست و انشاالله فردا طلسم مدال نگرفتن را می‌شکنیم.

سرمربی تیم ملی جوجیتسو با اشاره به ناداوری در برخی از مسابقات گفت: شما قرعه نمایندگان کشور امارات را ببینید. تمام نمایندگان آنها دور اول استراحت خوردند و دور دوم با نمایندگان کشورهای افغانستان، بنگلادش و سریلانکا روبرو شدند. منظورم این است که همه چیز برای مدال گرفتن آنها مهیا شده است. همانطور که روز اول بعد از شکست ورزشکار امارات هیئت ژوری رای را برگرداند تا ورزشکار امارات پیروز شود.

خوشبین در پایان گفت: بچه‌های ما بهترین‌های ایران هستند و از آنها بهتر نداریم. جوجیسو در ایران در حال پیشرفت است ولی در حال حاضر توان ما همینقدر است. امیدوارم فردا بچه‌ها نتایج قابل قبولی کسب کنند.

انتای پیام/

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار