گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| مشایخی: هر سه بازی آینده برای بسکتبال فینال است

گارد راس تیم ملی بسکتبال ایران گفت: ما سه بازی دیگر در بازی‌های آسیایی پیش رو داریم که هر سه حکم فینال را دارد.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، سجاد مشایخی، گارد راس تیم ملی بسکتبال ایران پس از برتری مقابل سوریه در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ اظهار داشت: این بازی اولین مسابقه ما در بازی‌های آسیایی بود و به جو سالن و بازی در ساعت ۱۰ صبح عادت نداشتیم. حتی در این سالن تمرین هم نکرده بودیم.

مشایخی با اشاره به شروع خوب تیم ملی در این دیدار ادامه داد: سوریه مربی و بازیکنان خوبی دارد که پا پس نکشیدند. بازی با چنین تیم‌های سختکوشی همیشه سخت‌تر است ولی خدا را شکر می‌کنم که در نهایت برنده بازی شدیم.

وی در خصوص از دست دادن چند پرتاب پنالتی توسط خودش و تیم ایران گفت: بهانه نمی‌آورم ولی فضای سالن، حلقه‌ها و حتی توپ برای ما نا آشنا بود. انگار توپ کمی سبک‌تر بود ولی باید تمریناتمان را بیشتر کنیم تا در پنالتی هم عملکرد بهتری داشته باشیم.

او در پایان در خصوص مهم‌ترین رقیبان ایران برای کسب مدال طلا گفت: ما سه بازی دیگر داریم که هر سه حکم فینال را دارد. فیلیپین جردن کلارکسون و چین ژو کی را آورده اند و هر دو مدعی هستند. کره جنوبی هم بسیار آماده است. سبک بازی تیم‌های شرق آسیا کاملا متفاوت است و باید جلوی آنها با سرعت و دقت بیشتری بازی کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار