رئال مادرید از آب گل‌آلود امباپه می‌گیرد!

باشگاه رئال مادرید منتظر فرصت مورد نظرش برای به خدمت گرفتن مهاجم جوان پاری‌سن‌ژرمن است.

، بر اساس گزارش نشریه «آس» اسپانیا، انتظار می‌رود اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) حکم خود در خصوص باشگاه پاری‌سن‌ژرمن بابت نقض قوانین بازی جوانمردانه مالی را امروز (جمعه) اعلام کند که این بدین معناست که این باشگاه فرانسوی ممکن است مجبور به فروش کیلیان امباپه یا نیمار شود، در غیر اینصورت PSG از لیگ قهرمانان اروپا کنار گذاشته خواهد شد.

خاویر تباس، رئیس سازمان لیگ فوتبال اسپانیا در این خصوص گفت: من نسبت به این موضوع خوشبین نیستم چون یوفا مجازات نقض قوانین بازی جوانمردانه مالی را به آرامی اجرا می‌کند. ما خود به طور رسمی از یوفا خواسته‌ایم تا حساب‌های بانکی پاری‌سن‌ژرمن را بازنگری کنند.

پاری‌سن ژرمن تابستان گذشته نیمار را در ازای ۲۲۲ میلیون یورو نیمار را از بارسلونا به خدمت گرفت و سپس امباپه را به طور قرضی از موناکو به خدمت گرفت، انتقالی که در واقع ۱۸۰ میلیون یورو برای این باشگاه فرانسوی آب خورد. همین باعث اعتراض برخی باشگاه‌ها بابت نقض قوانین بازی جوانمردانه مالی از سوی PSG شد.

بر اساس گزارش «آس»، باشگاه رئال مادرید آماده است تا از فرصت به وجود آمده برای جذب دو ستاره نامدار پاری‌سن‌ژرمن یعنی امباپه و نیمار نهایت استفاده را ببرد، اما در سوی دیگر فلورنتینو پرس نمی‌خواهد رابطه‌اش با سران باشگاه پاری‌سن‌ژرمن خراب شود، از این‌رو تنها سراغ جذب امباپه خواهد رفت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار