گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی|کرانچار: برای کسب تجربه در بازی‌های آسیایی شرکت کردیم/ کره‌ای‌ها برای طلا آمده‌اند

سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان پس از شکست مقابل کره‌جنوبی تأکید کرد که بازیکنانش بازی فشرده و نزدیکی را با این تیم انجام داده‌اند.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، زلاتکو کرانچار سرمربی تیم امید کشورمان در نشست خبری پس از بازی مقابل کره جنوبی گفت: دو تیم از بهترین‌های آسیا امروز مقابل هم بازی کردند و به همین دلیل شاهد یک بازی فشرده و نزدیک بودیم. در نهایت در این بازی سنگین، تیم کره جنوبی برنده شد اما این را در نظر بگیرید که ما با تیم زیر ۲۱ سال به این مسابقات آمدیم، چرا که می‌خواهیم مقدمات آماده‌سازی خودمان را انجام دهیم تا با این جوانان طلایی تیم خوبی را پرورش دهیم.

وی افزود: اینجا آمدیم تا کسب تجربه کنیم، چراکه هدف اول ما صعود به المپیک ۲۰۲۰ است. به همین دلیل با تیم زیر ۲۱ سال به این مسابقات آمدیم و حتی توانستیم صدرنشین از گروه‌مان صعود کنیم و به کره جنوبی برخورد کردیم، اما تیم کره آمده بود تا مدال طلا بگیرد. آنها تیم خیلی خوبی هستند و چند ستاره بزرگسال خود را هم به این مسابقات آوردند که تجربه بیشتری نسبت به بازیکنان ما داشتند. به نظر من این تیم نزدیک به کسب جام است، هرچند که صدرنشینی ما باعث شد خیلی زود به کره جنوبی برخورد کنیم و به آنها بابت این پیروزی تبریک می‌گویم. به بازیکنان خودم هم تبریک می‌گویم که شانه به شانه با ستاره‌های کره جنوبی جنگیدند و در نهایت در این مسابقه سخت این تیم کره‌جنوبی بود که برنده شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار