بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸| توضیحات رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی درباره شرایط جسمانی نازنین رحمانی

بانوی ملی‌پوش قایقرانی ایران با توجه به حضور به موقع گروه پزشکی ایران و همچنین پزشکان محل برگزاری مسابقات بازی‌های آسیایی در سلامت کامل است.

و به نقل از پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، دکتر غلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در این باره گفت: بنا همکاران‌مان مستقر در پالمبانگ، نازنین رحمانی ورزشکار رشته روئینگ چهار نفره در جریان مسابقات دچار کسالت شد، اما مشکل حادی وجود نداشته و این ملی پوش دچار گرمازدگی و از دست دادن آب بدن شده بود که با حضور  به موقع دکتر لاله حاکمی نایب رئیس بانوان فدراسیون و همچنین تلاش دکتر حنیفه پزشک اندونزیایی، این مشکل با تجویز داروی لازم برطرف شده و این ملی پوش ایران در سلامت کامل است.

وی ادامه داد: در این رابطه فرم معافیت درمانی نیز برای ملی‌پوش قایقرانی پر شده است و از نظر تزریق داروهای درمانی نیز جای نگرانی وجود ندارد و موضوع به اطلاع مسئولان برگزاری مسابقات و دکتر هیورا میکیو نماینده کنفدراسیون قایقرانی آسیا رسیده است.

نوروزی عنوان کرد: با توجه به گرمای هوا و میزان فعالیت شدید، ورزشکاران لازم است به جایگزینی آب و املاح توجه و دقت کافی داشته باشند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار