اجاره هواپیما توسط هواداران منچستریونایتد برای اخراج مدیر باشگاه! + عکس

گروهی از هواداران شیاطین سرخ برای ترغیب مالکان این باشگاه به اخراج مدیر اجرایی‌شان، دست به اقدام جالبی زده‌اند.

، یک گروه از هواداران منچستریونایتد به نشانه اعتراض به کم‌کاری مدیراجرایی باشگاه، اد وودوارد در حوزه نقل‌وانتقالات و جذب مدافعان میانی مورد نظر سرمربی تیم ژوزه مورینیو، حرکت جالبی انجام داده است.

«کراودفاندینگ» یا جمع‌آوری کمک‌های نقدی از هواداران به یک هدف خاص، اقدامی است که در چند سال گذشته در فوتبال جزیره به خصوص در میان هواداران منچستریونایتد رایج شده و آخرین نمونه آن جنبش اینترنتی بود که برای جمع‌آوری غرامت فسخ قرارداد ژوزه مورینیو با منچستریونایتد جهت اخراج وی به راه افتاد، هرچند که این جنبش با جمع‌آوری تنها ۲۵ پوند شکست خورد.

اکنون طبق ادعای نشریه دیلی‌میل انگلیس، یک گروه دیگر از هواداران منچستریونایتد اقدام به جمع‌آوری بودجه برای اجاره یک هواپیماست که بنری را با شعار «اد (وودوارد) اخراج، عشق به یونایتد، نفرت از گلیزرها (مالکان آمریکایی باشگاه)» را برای بازی شیاطین سرخ مقابل برنلی در روز دوم سپتامبر (۱۱ شهریور) بر فراز ورزشگاه «تورف مور» به نمایش درآورد.

این اولین باری نیست که هواداران منچستریونایتد با بنرهای هوایی حرف دل خود را به گوش مسئولان باشگاه می‌رسانند. آنها ماه مارس سال ۲۰۱۴ هم هواپیمایی را اجاره کردند تا با استفاده از بنر «مویس اخراج»  نارضایتی خود از عملکرد سرمربی وقت شیاطین سرخ، دیوید مویس را نشان دهند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار