گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| سیدیوسفی: نبود پیست تمرینی آب‌های خروشان در ایران برای قایقرانان ایجاد مشکل می‌کند

بانوی قایقران ایران گفت: در ایران مجبور هستیم در روخانه‌های کم عمق تمرین کنیم و بیشتر تمرین ما در دریاچه آزادی برگزار می‌شود.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، مسابقات اسلالوم بازی‌های آسیایی جاکارتا در بخش کانوی بانوان برگزار شد و شقایق سیدیوسفی با صعود به فینال در جایگاه هشتم قرار گرفت.

سیدیوسفی درباره این مسابقات و جایگاهی که به دست آورد اظهار داشت: برای دومین بار بود که در بازی‌های آسیایی شرکت کردم با این تفاوت که چهار سال پیش در رشته کایاک پارو می‌زدم که در آب‌های آرام برگزار می‌شد. شرایط کار در آب‌های آرام خیلی راحت‌تر است ولی چون ما در کشورمان پیست آب‌های خروشان نداریم نتوانستیم تمرینات لازم برای حضور در مسابقات را انجام دهیم.

وی افزود: در ایران مجبور هستیم در روخانه‌های کم عمق تمرین کنیم و بیشتر تمرین ما در دریاچه آزادی برگزار می‌شود. فقط دو روز قبل از شروع بازی‌ها در محل مسابقات تمرین کردیم. تیم‌هایی که حضور داشتند در این بازی‌ها اکثرا از بهترین‌های جهان هستند که در سال چند اردوی تدارکاتی و خارج از کشور برگزار‌ می‌کنند. با این حال عملکرد نمایندگان ایران بد نبود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار