گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی|واکنش نایب رئیس فدراسیون تیروکمان به حذف عجیب نعمتی

نایب رئیس فدراسیون تیروکمان درباره حذف زهرا نعمتی گفت: به ما اعلام کردند که وقت استراحت است اما به نظر می‌رسد در اعلام تایم اشتباه کردند از این اتفاقات پیش می‌آید.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، دور حذفی مسابقات تیراندازی با کمان در بخش ریکرو انفرادی زنان برگزار شد و زهرا نعمتی نماینده کشورمان در مرحله یک سی و دوم حریف پاکستانی خود را با نتیجه شش بر صفر برد و توانست به مرحله یک شانزدهم راه پیدا کند. او در مرحله یک شانزدهم نهایی رقیب قزاقستانی را با نتیجه ۶ بر ۵ از پیش‌رو برداشت تا در مرحله یک چهارم نهایی با کماندار اندونزیایی به رقابت بپردازد اما یک اتفاق عجیب باعث حذف او شد.

مسئولان ایران به نعمتی گفتند هنگام صرف ناهار است و مرحله بعدی ساعت ۱۴ به وقت محلی آغاز می‌شود نعمتی هم با همین تصور برای صرف ناهار محل تیراندازی را ترک کرد که یک‌باره میلاد وزیری یکی از اعضای تیم با سراسیمگی به محل آمده و به نعمتی اعلام کرد رقبا در حال رقابت هستند، نعمتی را به محل برگزاری مسابقه آوردند اما کار از کار گذشته بود و نبود نعمتی به منزله انصراف او محسوب شد. بدین ترتیب از صعود به مرحله بعد بازماند و همه را شوکه کرد. نعمتی بعد از این اتفاق گریه کرد و شرایط روحی خوبی نداشت.

مریم دباغ، نایب رئیس فدراسیون تیروکمان درباره اتفاقی که کاروان تیر و کمان را شوکه کرده است گفت: از این اتفاقات پیش می‌آید. ما در تایم اشتباه کردیم.

او ادامه داد: به ما اعلام کردند که وقت استراحت است اما به نظر می‌رسد در اعلام تایم اشتباه کردند از این اتفاقات پیش می‌آید .

دباغ در ادامه گفت : اعتراض کردیم و منتظر نتیجه اعتراض هستیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار