گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| فتاح‌پور: به خاطر یک اشتباه از کسب مدال بازماندم

قایقران کشورمان گفت: به دلیل اینکه در ایران موقعیت تمرین در آب‌های خروشان را نداریم در فینال مقابل دیگر حریفان به خاطر یک اشتباه نتوانستم به مدال برسم.

خبرنگار اعزامی به اندونزی، رقابت‌های قایقرانی بازی های آسیایی جاکارتا در بخش کایاک مردان امروز (پنجشنبه) برگزار شد و امیرمحمد فتاح‌پور، نماینده کشورمان در جایگاه پنجم ایستاد.

وی بعد از این مسابقه درخصوص عملکردش گفت: برای این مسابقات خیلی تلاش کردم و بیشتر انرژی خودم را برای فینال گذاشتم که بتوانم روی سکو بروم ولی آب‌های خروشان غیرقابل پیش‌بینی است. با وجود اینکه از قبل برای حضور در مسابقات تمرین کرده بودم ولی به دلیل اینکه ما در ایران موقعیت تمرین در آب‌های خروشان را نداریم در فینال مقابل دیگر حریفان به خاطر یک اشتباه نتوانستم به مدال برسم.

فتاح‌پور افزود: برای سومین بار است که در بازی‌های آسیایی حضور داشتم ولی به خاطر چند ثانیه که گیر کردم مدال را از دست دادم. در دو دوره گذشته در اینچئون به خاطر خطای استارت حذف شدم و در گوانجو نیز در کایاک دو نفره در جایگاه هفتم قرار گرفتیم. در این بازی ها نیز خیلی تلاش کردم ولی با بدشانسی مدال را از دست دادم و شرمنده مردم هستم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار