گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| شهربانو منصوریان: نصف پاداش مدالم را به نیازمندان کمک می‌کنم/ به اشتباهات خودم باختم

ملی‌پوش نقره‌ای ووشو بانوان گفت: جایزه نقره زیاد نیست ولی همان را هم با کسانی که قول داده بودم تقسیم می‌کنم.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، شهربانو منصوریان پس از کسب مدال نقره بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ اظهار داشت: خیلی خوب بازی کردم اما به اشتباه خودم باختم. از حریفم خیلی بهتر بودم. فن‌هایی که مبارزه کردم یا پاهایی که زدم همه خیلی خوب بود. بازی که شروع شد من پنج امتیاز جلو بودم ولی به خاطر اشتباه خودم وقتی می‌خواستم دور بزنم از سکو پایین افتادم.

او افزود: امتیازهای زیادی را بی‌جهت از دست دادم چون حریف چینی ضربه‌ای به من نزد. متاسفانه نتوانستم طلا بگیرم اما برای این بازی‌ها چهار سال زحمت کشیدم. از خانواده، همسرم و مادرم دور ماندم و به همه قول داده بودم که طلا می‌گیرم.

شهربانو برای بعد از کسب طلایش برنامه‌ای داشت که حالا باید با مدال نقره اجرایش کند: قرار بود نصف پاداش طلایم را به کسانی کمک کنم که شرایط مالی خوبی ندارند. جایزه نقره هم زیاد نیست ولی همان را هم با کسانی که قول داده بودم تقسیم می‌کنم. ما دیروز نقره‌مان را گرفته بودیم و اصلا به نقره فکر نمی‌کردیم. ما فقط به طلا فکر می‌کردیم و می‌توانستیم طلا بگیریم. فقط اشتباهات خودمان بود. شاید یک جاهایی کم گذاشتیم. شرمنده مردم شدیم. ما دو خواهر می‌توانستیم طلا بگیریم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار