گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| علی‌نژاد: خواهران منصوریان باید سرشان را بالا بگیرند/ از رکوردشکنی خوشحال هستم

رئیس فدراسیون ووشو گفت: خواهران منصوریان آنقدر در مسابقات مختلف مدال گرفتند که کسب دو مدال نقره چیزی از ارزش آنها کم نمی‌کند.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، مهدی علی نژاد  پس از پایان رقابت‌های ووشو بازی‌های آسیایی درباره مدال آوری ووشوکاران ایران گفت: اول تبریک می‌گویم به مردم ایران برای این افتخار خوب و اتفاقی که برای ورزش ایران افتاد. کسب این تعداد مدال آن هم مقابل کشوری که خاستگاه این رشته ورزشی است و ووشو ورزش ملی‌شان است واقعا سخت بود. خوشحالم از اینکه توانستیم رکورد مدال آوری‌مان در بازی‌های اینچئون را بزنیم و سربلند باشیم.

وی تصریح کرد: در اندونزی دختران ایران سه مدال نقره گرفتند که این هم باعث افتخار است. آنها کار بزرگی انجام دادند و باید تشکر ویژه ای از دختران ووشو کار داشته باشم.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون جهانی خطاب به خواهران منصوریان عنوان کرد: ورزش برد و باخت دارد.این دو خواهر آنقدر در مسابقات مختلف برای ما مدال گرفته‌اند که چیزی از ارزش‌هایشان کم نمی‌شود.همه بچه‌های ما که در این رقابت‌ها حاضر شدند بچه‌های خوبی بودند، چه از لحاظ اخلاقی و چه از لحاظ فنی. همه کسانی که امروز در سالن حضور داشتند تیم ملی ایران را تحسین کردند. من به الهه و شهربانو خسته نباشید می‌گویم.دختران ایران باید سرشان را بالا بگیرند چرا که شما قهرمان‌های واقعی هستید.

علی نژاد در بخش دیگری از حرف‌هایش به مدال آوری آهنگری و سیفی اشاره کرد و گفت: محسن محمد سیفی تا الان در هر رویدادی که شرکت کرده فقط طلا گرفته است.او حالا سه طلا در آسیا دارد. فکر می‌کنم فقط احسان حدادی باشد که سه طلا در آسیا دارد. این هم برای خودش و هم برای ووشو افتخار آفرینی کرده است. عرفان آهنگری هم مثل محسن در هر رویدادی که شرکت کرده طلا گرفته است. شما در  نظر بگیرید که چین با همه توانش آمده بود. بهترین‌های دنیا در سبک وزن‌های آنها هستند، این در حالی است که ما در وزن‌های میانی و بالاتر بیشتر شانس داریم. در هر صورت خوشحالم از اینکه این همه مدال گرفتیم و باعث شدیم که رنک کاروان ایران در بازی‌های آسیایی بالاتر برود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار