گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| آهنگریان: مدال طلای بازی‌های آسیایی تازه آغاز کار من است/ برای این مدال زحمت زیادی کشیده بودم

ملی‌پوش طلایی ووشوی ایران گفت: مدال بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ تازه آغاز کار من است و می‌خواهم مدال‌های بیشتری در مسابقات آسیایی و جهانی کسب کنم.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، عرفان آهنگریان بعد از کسب مدال طلای مسابقات ووشوی بازی‌های آسیایی اظهار داشت: خدا را شکر توانستم در نخستین حضورم در بازی‌های آسیایی مدال طلا کسب کنم، مدالی که برای آن زحمت زیادی کشیدم.

وی تأکید کرد: حریف قدرتمند چینی‌ام برای حضور در این مسابقات، قهرمان اینچئون را شکست داده بود، ولی خدا با من بود و توانستم این حریف قدر را شکست بدهم.

آهنگریان در ادامه افزود: حریف چینی قرعه آسانی داشت و در نیمه نهایی هم استراحت کرد، ولی من چهار مسابقه سخت داشتم و کمی از نظر بدنی اُفت کرده بودم.

وی همچنین تصریح کرد: در راند اول در ثانیه‌های پایانی شکست خوردم، اما به توصیه مربی‌ام گوش دادم و توانستم در دو راند بعدی برنده شوم.

قهرمان بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ گفت: این مدال تازه آغاز کار است و می‌خواهم مدال‌های بیشتری در مسابقات آسیایی و جهانی کسب کنم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: مدالم را به مردم خوب ایران و خانواده‌ام تقدیم می‌کنم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار