گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی|بنی‌تمیم: کشتی نتایج تحسین‌برانگیزی کسب کرد

نایب رئیس فدراسیون کشتی گفت:کشتی توانست تعداد مدال قابل توجهی کسب کند و امیدوارم در ادامه هم سایر رشته‌ها بتوانند دل مردم را شاد کنند.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، حمید بنی‌تمیم درباره عملکرد کشتی‌گیران ایران در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ گفت:  در مجموع خیلی خوب بود. کشتی توانست تعداد مدال قابل توجهی کسب کند و امیدوارم در ادامه هم سایر رشته‌ها بتوانند دل مردم را  شاد کنند. پیش‌بینی ما در کشتی‌گیران آزاد و فرنگی تقریبا همین بود که شکر خدا بچه‌ها عملکرد بهتری داشتند. خوشحالم که پنج مدال طلا و سه برنز کشتی دل مردم را شاد کرد و بچه‌ها توانستند نتیجه زحماتشان را ببینند.

نایب رئیس فدراسیون در رابطه با ناداوری‌های فاحش در برخی از کشتی‌های نماینده‌های ایران گفت:  تا زمانی که سیستم داوری به این صورت است و دواران می‌توانند به راحتی در مسابقه تاثیرگذار باشند این شرایط وجود دارد. متاسفانه  برخی‌ها برای منافع خود و کشوشان تلاش می‌کنند و برای همین شاهد ناداوری هستیم.  چیزی که خیلی اهمیت دارد این است که ملی‌پوشان ما تمام تلاششان را کردند  و به نظرم  نتیجه قابل تحسینی هم کسب کردند.

بنی‌تمیم در پاسخ به اینکه جوایز پای سکوی کشتی‌گیران پرداخت شده است یا خیر، گفت: مسئولان کمیته ملی المپیک جوایز کشتی‌گیران آزاد را با اتمام مسابقات پرداخت کردند و جوایز کشتی گیران فرنگی هم قبل از بازگشت آنها پرداخت خواهد شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار