والی: از تساوی مقابل استقلال راضی هستیم/ ما وقت تلف نمی‌کردیم

مدافع تیم فوتبال فولاد خوزستان تساوی مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی را راضی‌کننده توصیف کرد.

خبرنگار ورزشی ، ایوب والی پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی اظهار داشت: خدا را شکر نتیجه لازم گرفتیم. بعد از باخت مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی، مساوی امروز خوب بود. ما یکسری تمرینات برای ضدحملات نیز داشتیم. در واقع اول به دنبال دفاع و بعد ضدحمله بودیم. خوب دفاع کردیم، اما نتوانستیم ضدحمله‌ای داشته باشیم.

وی درباره وقت تلف کردن بازیکنان فولاد گفت: ما وقت تلف نمی‌کنیم. در برخی دقایق به دلیل فشار تیم حریف، بازیکنان ما مصدوم می‌شدند، اما هیچ وقت دنبال وقت‌کشی نیستیم. در فوتبال امروز، اول دفاع می‌کنند و بعد به دنبال ضدحمله هستند. ما هم در دفاع خوب بودیم، اما در ضدحملات فرصت کمی داشتیم. در مجموع راضی بودیم.

مدافع فولاد در پاسخ به این سؤال که «آیا کسی به مرادیان، دروازه‌بان فولاد گفته بود که خودش را به روی زمین بیندازد؟»، گفت: ما هیچ قصدی نداریم و هیچ‌کسی هم به مرادیان در این باره چیزی نمی‌گوید. ما همیشه به دنبال بازی خوب هستیم، اما آکادمی خوبی هم داریم.

والی در پایان عنوان کرد: در لیگ ایران تیمی که ندود، بازنده است. فکر می‌کنم همه تیم‌ها این شرایط را دارند و تیمی می‌تواند دروازه‌اش را حفظ کند و گل بزند که جنگنده و دونده باشد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار