کریمی: دیگر فرصتی برای از دست دادن امتیاز نداریم/ باید کار السد را در تهران یکسره کنیم

هافبک تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه دیگر فرصتی برای از دست دادن امتیاز نداریم گفت: فولاد برای گرفتن تساوی به ورزشگاه آزادی آمده بود و به هدف خود نیز رسید.

خبرنگار ورزشی ، علی کریمی در پایان بازی با فولاد که با تساوی صفر - صفر خاتمه یافت، گفت: فولاد برای یک امتیاز و دفاع کردن به ورزشگاه آزادی آمده بود. ما سعی کردیم موقعیت‌هایی را ایجاد کنیم که این اتفاق نیز افتاد اما نتوانستیم از این موقعیت‌ها بهره‌ ببریم و شرمنده هواداران شدیم.

وی درباره این موضوع که استقلال فصل گذشته نیز شروع خوبی نداشت، اما در نیم فصل دوم به شرایط ایده‌آل رسید و اینکه آیا این اتفاق امسال نیز رخ خواهد داد یا خیر؟ گفت: باید حداقل در بازی‌های خانگی پیروز شویم. اگر اینگونه امتیاز از دست بدهیم آخر فصل ناراحت خواهیم بود. ما دیگر فرصتی برای از دست دادن امتیاز نداریم و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا امتیازی از دست ندهیم.

هافبک استقلال درباره دیدار دوشنبه آینده با السد قطر گفت: این دیدار، بازی سال باشگاه استقلال است و این شرایط برای هواداران نیز وجود دارد. باید نتیجه دیدار امروز را فراموش کنیم و به فکر بازی با السد باشیم، تا بتوانیم با حمایت هواداران کار این تیم را در ورزشگاه آزادی یکسره کنیم و در قطر کار راحتی پیش‌رو داشته باشیم.

کریمی عنوان کرد: تیم استقلال تغییر کرده و تا الان نتایج خوبی نگرفته است. من از تماشاگران تشکر می‌کنم و امیدوارم آنها به حمایت خود ادامه دهند.

وی درباره آخرین وضعیت خودش گفت: ۲ ماه قبل از جام جهانی مصدوم شدم و مدت طولانی را به ریکاوری پرداختم، همچنین در بدنسازی تیم حضور نداشتم اما به درخواست سرمربی از همان هفته اول بازی کردم. الان هم احساس خوبی دارم و رفته رفته بهتر می‌شوم.

هافبک استقلال درباره وقت تلف کردن بازیکنان فولاد گفت: این چیزها در فوتبال ما قدیمی شده است. همیشه آنهایی که به ورزشگاه آزادی می‌آیند به دنبال یک امتیاز هستند و هر کاری برای رسیدن به آن انجام می‌دهند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار