لیگ برتر فوتبال|تساوی استقلال و فولاد در نیمه نخست

نیمه نخست دیدار استقلال و فولاد خوزستان در چارچوب هفته پنجم لیگ برتر با نتیجه تساوی به پایان رسید.

، دو تیم استقلال و فولاد خوزستان در نخستین دیدار از هفته پنجم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت ۲۰:۱۵ امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که نیمه نخست این دیدار با نتیجه تساوی بدون گل پایان یافت.

ترکیب استقلال: سیدمهدی رحمتى، خسرو حیدرى، پژمان منتظرى، محمد دانشگر، آرمین سهرابیان، فرشید باقرى، فرشید اسماعیلى، علی کریمى، وریا غفوری، الحاجی گرو  و مرتضی تبریزى.

ترکیب فولاد خوزستان: احسان مرادیان، ایوب والی، میلاد بدرقه، فرزاد جعفری، رضا میرزایی، میثم دورقی، سینا مریدی، سروش رفیعی، حسن بیت سعید، صابر حردانی و لوسیانو پریرا.

دقیقه یک: استقلالی‌ها در شروع بازی طوفانی ظاهر شدند و روی ضربه کرنر قصد باز کردن دروازه فولاد را داشتند که ضربه سر سهرابیان تبدیل به کرنری دیگر شد.

دقیقه ۱۲: پاس وریا غفوری برای فرشید اسماعیلی موقعیت مناسب دیگری برای آبی‌پوشان ایجاد کرد که شوت اسماعیلی را مرادیان مهار کرد.

دقیقه ۱۳: علی کریمی از پشت محوطه جریمه اقدام به شوتزنی کرد که توپ او از کنار دروازه فولاد به بیرون رفت.

دقیقه ۱۷: فولادی‌ها صاحب ضربه ایستگاهی شدند که سروش رفیعی با پاسی عرضی حسن بیت‌سعید را صاحب توپ کرد، اما ضربه این بازیکن راهی به دروازه استقلال پیدا نکرد.

دقیقه ۲۶: ارسالی بلند روی دروازه فولاد این بار هم با ضربه سر سهرابیان همراه شد که ضربه این بازیکن در چهارچوب دروازه نبود.

دقیقه ۳۴: محمد دانشگر به دلیل انجام بازی خطرناک و تکل خشنی که روی بازیکن فولاد رفت، از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه ۳۹: پاس بلند علی کریمی پشت مدافعان فولاد به مرتضی تبریزی رسید و این بازیکن پس از کنترل توپ دروازه مرادیان را باز کرد، اما کمک داور این بازی به نشانه آفساید پرچم زد تا گل استقلالی‌ها مردود اعلام شود.

دقیقه ۴۲: استقلالی‌ها این بار با ارسال روی دروازه فولاد قصد ایجاد موقعیت داشتند که دروازه‌بان فولاد پیش از رسیدن مهاجمان آبی‌پوش به توپ، با مهار توپ این موقعیت را خنثی کرد.

دقیقه ۲+۴۵: سروش رفیعی با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه ۳+۴۵: ارسال فرشید باقری از روی ضربه ایستگاهی با ضربه سر پژمان منتظری همراه شد که سنگربان فولاد از روی خط موفق به مهار توپ شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار