گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی|کرانچار برنامه خبرنگاران کره‌ای را به‌هم زد/ تمرین شکست کره جنوبی با پلی‌استیشن

سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان با لغو تمرین این تیم، برنامه خبرنگاران کره‌ای را برای پوشش تمرینات شاگردانش به‌هم زد.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، خبرنگاران اهل کره جنوبی پیگیر زمان برگزاری تمرین تیم امید بودند و قصد داشتند از جاکارتا راهی چی‌کارا شوند تا تمرین تیم امید را نظاره کنند. با توجه به شرایط موجود و پیگیری‌ کره‌ای‌ها زلاتکو کرانچار تمرین امروز را لغو کرد و بازیکنان در محوطه هتل به ریکاوری پرداختند. با این تصمیم کرانچار برنامه کره‌ای‌ها خنثی شد.

* برخی از بازیکنان تیم فوتبال امید برای پشت سر گذاشتن اوقات فراغت همراه خود پلی‌استیشن به اندونزی آورده‌اند و باتوجه به بازی با کره جنوبی حریف خود را کره انتخاب می‌کنند و با شکست دادن این تیم از لحاظ روانی خود را آماده مسابقه فردا می‌کنند.

*سهراب بختیا‌ری‌زاده در جمع بازیکنان لحظاتی به صحبت پرداخت و ضمن بیان موارد روحیه‌‌بخش از بازیکنان خواست فردا فداکارانه بجنگند.

* کره جنوبی تدابیر ویژه‌ای برای بازی فردا در نظر گرفته است. از روزی که به کره‌ای‌ها اعلام شده در صورت قهرمانی در بازی‌های آسیایی از سربازی معاف می‌شوند بازیکنان این تیم اهمیت زیادی به این مسابقات داده‌اند و حضور ستاره تاتنهام و سالزبورگ در این تورنمنت هم به همین دلیل است تا بتوانند با کسب قهرمانی از خدمت سربازی معاف شوند.

* بازیکنان تیم فوتبال امید ایران آنالیز بازی کره جنوبی را تماشا کردند. کادرفنی تأکید زیادی روی بازی این تیم مقابل بحرین داشت. بازیکنان بعد از این جلسه هم‌قسم شدند تا در مقابل ستاره‌های کره جنوبی مخصوصاً سون هیونگ مین، بازیکن تاتنهام از جان مایه بگذارند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار