ایرانپوریان: تراکتورسازی همیشه برای من قابل احترام است/ سپاهان پتانسیل قهرمانی را دارد

مدافع تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: تراکتورسازی همیشه برای من قابل احترام است، اما الان بازیکن سپاهان هستم و تلاش می‌کنم تا بهترین عملکرد را برای این تیم داشته باشم.

محمد ایرانپوریان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد شرایط فعلی سپاهان در آستانه دیدار با تراکتورسازی گفت: ما وضعیت خوبی داریم و پیروزی مقابل ذوب‌آهن در دربی اصفهان شرایط سپاهان در جدول را بهتر کرد. ما در بازی با تراکتورسازی هم دنبال برد هستیم تا با سه امتیاز این بازی بتوانیم روند خوب‌مان را ادامه دهیم.

وی با اشاره به تقابل با تیم سابقش در هفته پنجم لیگ برتر خاطر نشان کرد: تراکتورسازی همیشه برای من قابل احترام است و من روزهای خوبی را در تراکتورسازی پشت سر گذاشتم و هیچ وقت آن روزها را از یاد نمی‌برم. همیشه هم تلاش کردم تا بهترین عملکرد را داشته باشم، ولی به‌هرحال شرایط طوری پیش رفت که از تراکتورسازی جدا شدم و حالا پیراهن سپاهان را برتن می‌کنم. قطعاً تلاش می‌کنم تا در این فصل بهترین عملکرد را داشته باشم.

مدافع تیم فوتبال سپاهان اصفهان در پاسخ به این پرسش که آیا بهتر نبود بعد از چند سال بازی در تراکتورسازی همچنان در این تیم می‌ماند، اظهار داشت: من دوست ندارم در مورد گذشته صحبت کنم و گفتم که الان بازیکن سپاهان هستم و باید تلاشم را انجام بدهم تا بهترین عملکرد را داشته باشم. من برای تراکتورسازی هم آرزوی موفقیت دارم، ولی الان پیراهن سپاهان را برتن می‌کنم و امیدوارم که امسال بتوانم با عملکرد خوبی که از خود به نمایش می‌گذارم هواداران را راضی کنم.

ایرانپوریان در مورد شانس قهرمانی سپاهان در لیگ امسال عنوان کرد: ما پتانسیل قهرمان شدن را داریم، ولی راه زیادی تا پایان لیگ برتر باقی مانده است. مهم این است که بتوانیم بهترین عملکرد را داشته باشیم و بازی به بازی جلو برویم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار