گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی|تماس استیلی با سرپرست کاروان ایران برای بازگشت اسدی/ برای بازیکن اخراجی اتاق رزرو نشد

مدیر تیم فوتبال امید کشورمان برای اخراج بازیکن خاطی این تیم و بازگشت او به تهران، با سرپرست کاروان ایران تماس گرفت.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، کاروان تیم امید کشورمان ساعت ۱۲ ظهر امروز (چهارشنبه - به وقت محلی) هتل هاریس در منطقه بکاسی واقع در جاکارتا را به مقصد چیکاران ترک کرد تا برای مسابقه حساس فردا مقابل کره جنوبی آماده شود.

* ملی پوشان امید ساعت ۱۳:۱۰ به هتل سلکتون واقع در چیکاران رسیدند.

* زلاتکو کرانچار که همراه با ملی‌پوشان بود، در میانه از اتوبوس تیم پیاده شد و به دلیل اینکه کیف پولش را در هتل هاریس جا گذاشته بود، به هتل برگشت و جداگانه به چیکاران برگشت.

* پس از بازگشت کاروان تیم امید هیچ اتاقی برای محمدامین اسدی، ملی‌پوش پرسپولیسی تیم امید رزرو نشده بود و استیلی تأکید داشت که این بازیکن امشب باید به ایران برگردد. استیلی حتی درباره بازگشت اسدی به تهران با نصرالله سجادی سرپرست کاروان کشورمان نیز تماس گرفت و خواهان این شد که هر چه زودتر این بازیکن به کشور بازگردانده شود.

* بازیکنان و اعضای کادر فنی به محض ورود به هتل سلکتون کلید اتاق‌های خود را گرفته و راهی اتاق‌های‌شان شدند.

* برخی در تلاش بودند که با واسطه شدن، استیلی و کرانچار را از تصمیم اتخاذ شده منصرف کنند که مدیر تیم امید قویاً اعلام کرد که هر کس برای وساطت بیاید، او هم باید به تهران برگردد.

* امروز ملی‌پوشان اطراف هتل ریکاوری خواهند کرد و تمرین فشرده در دستور کار کادرفنی تیم ملی نیست.

* بازیکنان تیم امید اجازه مصاحبه کردن در مورد اتفاقات پیرامون محمدامین اسدی را ندارند و این مورد به صورت جدی به بازیکنان اعلام شده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار