قاسمی‌نژاد: ذهن‌مان را درگیر صدرنشینی نمی‌کنیم/ تیم ما با حضور گل‌محمدی حاشیه‌ای ندارد

مهاجم تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: در حال حاضر توجه زیادی به صدرنشینی نداریم و مهم این است که روند خوب‌مان را در بازی‌های آینده ادامه دهیم.

امین قاسمی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد شرایط پدیده و صدرنشینی این تیم در لیگ برتر گفت: خوشبختانه وضعیت خوبی داریم و از چهار بازی ۹ امتیاز کسب کرده‌ایم، این در حالی است که می‌توانستیم از بازی با پرسپولیس هم امتیاز بگیریم. صدرنشینی برای ما خوشحال‌کننده است، ولی در حال حاضر ذهن‌مان را درگیر این موضوع نمی‌کنیم. مسئله مهم این است که باید این روند خوب را ادامه دهیم و می‌دانیم که راه سختی در ادامه بازی‌ها پیش‌رو داریم.

مهاجم تیم فوتبال پدیده خراسان با اشاره به حضور یحیی گل‌محمدی در پدیده و نقش وی در این تیم تأکید کرد: گل‌محمدی مربی توانایی است و مسئله مهم این است که تیم ما با حضور او حاشیه‌ای ندارد. با آرامش که الان در تیم داریم قطعا می‌توانیم نتایج خوبی در لیگ امسال بگیریم. هدف مهم ما این است که امسال سهمیه آسیا را به دست بیاوریم و همه بازیکنان هم از کار کردن با مربی‌ای مثل گل‌محمدی احساس خوبی دارند.

وی با اشاره به بازی این هفته تیمش برابر پیکان تصریح کرد: پیکان جزو تیم‌های پرقدرت لیگ برتر است و بازی آسانی در پیش نداریم، اما همان‌طور که گفتم باید این روند را ادامه دهیم. ما باید از بازی‌های خانگی بیشترین استفاده را ببریم و امیدوارم در زمین خودمان پیکان را شکست بدهیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار