رایولا پاسخ اسکولز را داد

مدیر برنامه‌های هافبک فرانسوی شیاطین سرخ پاسخ تازه‌ترین اظهارات هافبک پیشین منچستریونایتد را داد.

، پل اسکولز، هافبک پیشین تیم ملی فوتبال انگلیس و منچستریونایتد در تازه‌ترین اظهارنظرش در انتقاد از عملکرد پل پوگبا گفته بود که او را مناسب کاپیتانی شیاطین سرخ نمی‌بیند و از بازی ضعیف او برابر برایتون در هفته دوم لیگ برتر انگلیس انتقاد کرد.

مینو رایولا، مدیر برنامه‌های پوگبا هم در واکنش به اظهارات اسطوره منچستری‌ها در حساب کاربری رسمی خود در شبکه اجتماعی «توئیتر» نوشت: «بعضی‌ها از ترس فراموش شدن، نیاز به صحبت کردن دارند. اسکولز اگر کنار سِر وینستون چرچیل بود، هیچگاه به عنوان یک رهبر شناخته نمی‌شد. اسکولز باید مدیر ورزشی منچستریونایتد شود و به اِد وودوارد توصیه کند که پوگبا را بفروشد‌. او احتمالاً شب‌های زیادی بی‌خوابی خواهد کشید تا باشگاهی جدید برای پوگبا پیدا کند».

شایعه پیوستن پوگبا به بارسلونا در این تابستان مطرح بوده است و گفته می‌شود اگر این باشگاه اسپانیایی در این تابستان موفق به جذب این هافبک فرانسوی نشود، در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی شانس خود را در این خصوص امتحان خواهد کرد. رایولا بدش نمی‌آید پوگبا را به تیمی دیگر منتقل کند چرا که حق‌الزحمه خوبی از این انتقال می‌تواند نصیبش شود. 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار