گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی|حریفان فینال A و B روئینگ‌سواران در روز پنجشنبه مشخص شدند

حریفان نمایندگان ایران در روز پنجشنبه هفته جاری و فینال A و B مسابقات روئینگ بازی‌های آسیایی مشخص شدند.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، نمایندگان کشورمان صبح امروز در سه ماده روئینگ در  شانس مجدد به مصاف حریفان خود رفتند. به این ترتیب نمایندگان کشورمان در پنج ماده رقبای خود در فینال A و B را شناختند. براین اساس مهسا جاور در فینال A روئینگ تک نفره با نمایندگان قزاقستان، چین، چین تایپه، ژاپن و ویتنام همگروه است. مریم کرمی و پریسا احمدی نیز در فینال A روئینگ دونفره سنگین وزن  در کنار قزاقستان، چین، کره جنوبی، ژاپن و هند قرار دارند.

مهسا جاور، مریم کرمی، مریم امیدی و نازنین رحمانی در فینال A روئینگ سبک وزن جفت پاروی چهار نفره  با اندونزی، تایلند، ویتنام، کره جنوبی و چین تایپه همگروه هستند. مجتبی شجاعی در فینال B روئینگ تک نفره سنگین وزن  با پاکستان، تایلند، ازبکستان، عربستان و مالزی همگروه است. محسن شادی و عاقل حبیبیان هم در فینال B روئینگ دونفره سنگین در کنار چین تایپه و قزاقستان پارو می‌زنند.

فردا (چهار‌شنبه) نیز رقابت‌های روئینگ در شهر پالمبانگ پیگیری می‌شود و نمایندگان ایران در دو ماده و در شانس مجدد به رقابت با حریفان خود می‌پردازند.

 امیرحسین محمودپور و رضا قهرمانی در شانس مجدد قایق دو نفره سبک وزن با نمایندگان تایلند، هند، اندونزی و امارات همگروه هستند. محسن شادی در شانس مجدد تک نفره سبک وزن و در گروه اول در کنار قایقرانانی از  پاکستان، ازبکستان، مالزی و بنگلادش پشت خط قرار می‌گیرند.

در روز دوم مسابقات روئینگ نازنین ملایی در قایق تک نفره سبک وزن، مریم رحمانی و مریم امیدی پارسا در قایق دو نفره سبک وزن و سیاوش سعیدی، بهمن نصیری، مسعود محمدی و مجتبی شجاعی در قایق چهار نفره سبک وزن راهی فینال شدند. به این ترتیب تکلیف حریفان نمایندگان روئینگ در پنج ماده در فینال A و B که روز جمعه برگزار می‌شود، مشخص خواهد شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار