تلاش دورتموند برای خرید آلکاسر در روزهای پایانی بازار نقل‌وانتقالات

زردپوشان وستفالن خرید مهاجم اسپانیایی بارسلونا را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

و به نقل از نشریه مارکا، پاکو آلکاسر باید در روزهای آتی تصمیم خود را درباره آینده‌اش بگیرد، چرا که او در برنامه‌‌های سرمربی‌اش ارنستو والورده جایی ندارد و باید پیش از پایان بازار نقل‌وانتقالات تابستانی تیم جدیدی برای خود پیدا کند.

تاکنون چندین تیم برای خرید مهاجم سابق والنسیا ابراز تمایل کرده‌اند، اما هنوز هیچ پیشنهاد قطعی به او ارائه و چیزی قطعی نشده است. این در حالی است که با پایان مهلت خرید بازیکن در ایتالیا و انگلیس، هیچ تیمی از سری A و لیگ برتر هم نمی‌تواند آلکاسر را جذب کند.

با این حال طبق ادعای اکیپ ظاهراً آلکاسر یک مشتری پروپاقرص دارد که آن بوروسیا دورتموند است، تیمی که می‌خواهد قبل از پایان بازار تابستانی در آلمان خط حمله‌اش را تقویت کند.

پیش از این هم تیم‌هایی مانند والنسیا، بتیس و آلاوس برای خرید آلکاسر ابراز تمایل کرده بودند، اما هیچ‌کدام از آنها به طور جدی با بارسلونا وارد مذاکره نشدند.

فعلا‌ً مشخص نیست که آیا بارسلونا قصد دارد روی ثبات منیر الحدادی به عنوان مهاجم ذخیره‌اش حساب کند یا نه، اما چیزی که قطعی به نظر می‌رسد انتقال قطعی آلکاسر است، چون هیچ تیمی حاضر به پرداخت رقمی نیست که قهرمان اسپانیا برای فروش مهاجمش می‌‌خواهد و به همین دلیل انتقال قرضی او محتمل‌ترین سناریوست.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار