گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| علی نژاد: سرمایه گذاری سال‌های اخیر در تالو جواب داد

رئیس فدراسیون ووشو با اشاره به اینکه سرمایه گذاری سال های اخیر این فدراسیون در بخش تالو جواب داد٬ گفت: زهرا کیانی مدال ارزشمندی را برای ورزش ایران به ارمغان آورد.

خبرنگار اعزامی از اندونزی٬ مهدی علی‌نژاد پس از رسیدن کیانی به مدال نقره بازی‌های آسیایی تصریح کرد: پیش از این تنها احسان پیغمبری در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۰ به برنز رسیده بود و در واقع کیانی اولین نقره تالوی ایران در تاریخ بازی‌های آسیایی را دشت کرد و کسب این موفقیت از سوی یک دختر بسیار ارزشمند است.

وی افزود: عملکرد کیانی موجب تحسین تمامی مسئولان خارجی حاضر در سالن شد. حریف چینی که به طلا رسید بسیار قدرتمند بود و دیگر نفرات نیز سطح بالایی داشتند که کیانی با نمایشی مناسب و در رقابتی نزدیک و نفسگیر به مدال رسید.

وی با بیان اینکه کیانی در ۱۸ سالگی مسیری طولانی در دنیای قهرمانی پیش روی دارد، افزود: او ۱۰ سال است که در اردوهای تیم های ملی رده‌های سنی حضور دارد و زحمات فدراسیون٬ خودش و خانواده‌اش را جواب داد.

نایب رئیس فدراسیون آسیایی ووشو گفت: زمانیکه بچه‌ها به دنبال سپری کردن دوران کودکی هستند٬ او در اردوی تیم ملی تلاش کرد و حالا به حقش رسید.

وی گفت: این مدال قطعا موجب افزایش روحیه و انگیزه سانداکاران ایران شد و امیدوارم در روزهای باقی مانده نیز در ساندا به نتایج ایده‌آلی برسیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار