راشد: السد تجربه مقابله با فشارهای بازی با استقلال در تهران را دارد

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال قطر به تحلیل بازی رفت تیم‌های استقلال تهران و السد قطر از مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی پرداخت.

و به نقل از روزنامه الوطن قطر، جفال راشد با اشاره به تساوی یک - یک تیم السد در بازی هفته سوم لیگ ستارگان قطر برابر الغرافه پس از پیروزی ۱۰ بر یک با العربی گفت: بازیکنان تیم السد باید به بررسی دقیق خود پیش از بازی برابر استقلال تهران با توجه به تساوی حاصل‌شده برابر الغرافه بپردازند. همه دیدند که در این بازی چه اتفاق‌هایی رخ داد و امیدوار هستیم در مصاف السد با استقلال شاهد آنها نباشیم و با نتیجه مثبتی از تهران به دوحه بازگردند.

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال قطر و باشگاه السد ادامه داد: البته تساوی برابر الغرافه برای السد خوب شد زیرا روی اشتباه‌های خود در این بازی و رفع آنها پیش از بازی مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا تمرکز می‌کند، البته ما برای تیم الدحیل دیگر نماینده قطر هم در بازی با پرسپولیس آرزوی موفقیت می‌کنیم.

جفال راشد افزود: پس از پیروزی ۱۰ بر یک السد برابر العربی نوعی اعتماد به نفس نزد بازیکنان ایجاد شد و با تساوی برابر الغرافه درس‌های خوبی برای مصاف با استقلال گرفتند. نتیجه خوب در بازی رفت در تهران می‌تواند تیم السد را برای صعود از مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در دوحه با حضور هوادارانش مصمم کند. تیم السد با عبور از این مرحله و صعود به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا می‌تواند در مسیر رسیدن به عنوان قهرمانی رقابت‌ها همانند سال ۲۰۱۱ میلادی گام بردارد.

وی در پایان درباره بازی رفت تیم السد در ورزشگاه آزادی تهران اظهار داشت: به عناصر و توانمندی‌های تیم السد ایمان دارم و باید آنها را در بازی با استقلال که در تهران خواهد بود به اثبات رسانند. استقلال نزد هوادارانش بسیار قدرتمند بازی می‌کند اما تیم السد تخصص و تجربه لازم برای مقابله با این فشارها را دارد. با کسب نتیجه رضایت‌بخش می‌توانند نخستین‌ قدم حضور در مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا را بردارند.

بازی رفت استقلال و السد قطر پنجم شهریور ماه سال جاری در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. تاریخ بازی برگشت نیز ۲۶ شهریور در دوحه خواهد بود و تیم برنده به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا راه می‌یابد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار