زنین: مانچینی زنیت سن‌پترزبورگ را نابود کرد

پیشکسوت ۹۱ ساله فوتبال روسیه سرمربی مطرح ایتالیایی را نابود کننده تیم زنیت سن پترزبورگ نامید.

و به نقل از خبرگزاری ریانووستی روسیه، تیم زنیت سن پترزبورگ در هفته چهارم لیگ برتر روسیه با نتیجه ۴ بر یک از سد اورال گذشت. این پنجمین پیروزی سرگئی سماک، سرمربی جدید تیم زنیت سن پترزبورگ در شش بازی پس از جدایی روبروتو مانچینی، سرمربی ایتالیایی بود. مانچینی از ماه ژوئن ۲۰۱۷ میلادی تا ماه می ۲۰۱۸ هدایت این تیم روسی را بر عهده داشت و مدتی قبل سرمربی تیم ملی فوتبال ایتالیا شد.

گرمان زونین، پیشکسوت ۹۱ ساله فوتبال روسیه در این رابطه گفت: روبرتو مانچینی در زمان کار در تیم زنیت سن پترزبورگ بسیاری از جوانه‌های امید را از بین برد و بازیکنان زیادی را به صورت قرضی راهی دیگر تیم‌ها کرد. سرگئی سماک، سرمربی جدید تیم زنیت سن پترزبورگ به چنین بازیکنانی اعتماد کرد و این کار به خوبی صورت گرفت. به سماک زمانی که در تیم زنیت نقش دستیار را داشت ایمان داشتم. نباید مانع جدایی او می‌شدند و اطمینان دارم در آینده سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه می‌شود.

وی درباره آرتم جیوبا، مهاجم ملی‌پوش تیم زنیت سن پترزبورگ نیز اظهار داشت: او یک بازیکن فوق‌العاده و گلزن است اما روبرتو مانچینی به همین بازیکن در زمان کارش نیازی نداشت! ساختار فعلی تیم زنیت سن پترزبورگ در شرایط فعلی بسیار خوب است که کمتر تیمی در لیگ برتر روسیه آن را دارد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار