گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| اینچه درگاهی: با شایستگی به فینال رسیدیم/ می‌توانستیم نتیجه بهتری کسب کنیم

رئیس فدراسیون ژیمناستیک گفت: متاسفانه ما فقط سه ژیمناست را داریم که می‌توانند در اسباب کار کنند و همین موضوع نتایج تیمی ما را آسیب پذیر کرد.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، تیم ملی ژیمناستیک کشورمان امروز در مرحله گروهی بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا به مصاف حریفان خود رفت که در پایان ژیمناست‌کاران ایران با قرار گرفتن در بین هشت تیم برتر جواز حضور در فینال مسابقات را کسب کردند.

زهرا اینچه درگاهی رئیس فدراسیون ژیمناستیک کشورمان بعد از فینالیست شدن ملی‌پوشان اظهار داشت: خوشبختانه توانستیم جزو هشت تیم برتر قرار بگیریم و به فینال راه پیدا کنیم که این نتیجه را به جامعه ورزش و خانواده ژیمناستیک تبریک می‌گویم.

او ادامه داد: فکر می‌کنم نتیجه‌ای که کسب کردیم برای ژیمناستیک ایران بسیار درخور و آبرومند است، هر چند امیدوار بودیم که بتوانیم رتبه بالاتر را کسب کنیم ولی همین که فینالیست شدیم برای ما بسیار ارزشمند است. فردا بازی‌های فینال برگزار خواهد شد و امیدواریم در فینال نتیجه گروهی ما بهتر از این نشر بشود.

رئیس فدراسیون ژیمناستیک در ادامه افزود: متاسفانه ما فقط سه ژیمناست داریم که می‌توانند در اسباب کار کنند و همین موضوع یک مقدار نتایج تیمی ما را آسیب‌پذیر کرد. به خاطر آسیب‌دیدگی که احمد کهنی برایش به وجود آمد مجبور شدیم از آقای کیخا که تک وسیله رو است در سه وسیله دیگر نیز استفاده کنیم که باعث شد قابلیت تیمی ما پایین بیاید. در مجموع با وجود اینکه یک نفر نسبت به بقیه تیم‌ها کم داشتیم همه دست به دست هم دادند و نتیجه قابل قبولی را گرفتیم و برای کیخا که به فینال خرک حلقه راه پیدا کرد آرزوی بهترین ها را دارم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار