پیگیری پرونده مالیاتی پرسپولیس در نشست هیئت مدیره باشگاه

هیئت مدیره پرسپولیس امروز تشکیل جلسه داد و درباره مسائل مختلف از جمله پیگیری بدهی مالیاتی باشگاه در کمیسیون ماده ۲۵۱ مکرر، بحث و تبادل نظر شد.

و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، هیئت مدیره پرسپولیس ، امروز دوشنبه  تسکیل جلسه داد و درباره مسایل مختلف بحث و گفت‌وگو شد. در این نشست ابتدا درباره بدهی های باشگاه که باید برای اخذ مجوز حرفه ای سازی باید تسویه شود بحث و گفتگو صورت گرفت. رقم باقیمانده برای این منظور با توجه به ارقام پرداختی و تخفیف های گرفته شده، ۶ میلیارد تومان اعلام و درباره نحوه تامین اعتبار مورد نیاز برای حل و فصل این موارد ، بحث و تبادل نظر شد.

اعضا همچنین درباره پرداخت اولیه این فصل به بازیکنان صحبت و تامین آن از طریق درآمد اسپانسری باشگاه را پیگیری کردند. تعیین وضعیت بدهی مالیاتی باشگاه که تعهد سنگین مالی را به بار آورده است و پیگیری این موضوع از کمیسیون ماده ۲۵۱ مکرر از دیگر موارد مطروحه در این نشست بود. در این ارتباط همچنین خود وزارت ورزش و جوانان با توجه به این که باشگاه‌هایی چون پرسپولیس همیشه با هزینه های بیش از درآمد روبرو بوده‌اند، مسایل را پیگیری می‌کند.

ناهنجاری‌های موجود در ورزشگاه‌ها که در هفته‌های اخیر نمود بیشتری داشته نیز از دیگر مسائل طرح شده در نشست امروز بوده است. سفر به قطر برای بازی با الدحیل و برنامه‌ریزی‌های مربوط به آن چون اخذ ویزا، بلیت هواپیما، محل تمرین‌، هتل و سایر تدارکات مربوط به این سفر نیز از جمله مواردی بود که هیئت مدیره درباره آنها تصمیم‌گیری کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار