گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| قربانی: یک سر و گردن از آسیایی‌ها بهتر هستیم

ملی‌پوش کبدی ایران با ابراز خرسندی از پیروزی بر پاکستان مدعی شد، کبدی‌بازان ایران یک سر و گردن از دیگر تیم‌های آسیایی بهتر هستند.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، محمد قربانی، ملی‌پوش کبدی ایران پس از پیروزی مقابل پاکستان اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم طبق تاکتیک مربیان توانستیم یک بازی خوب با پاکستان انجام دهیم. حریف خیلی سعی کرد کار را به حاشیه ببرد، آنها مانند مسابقات آسیایی در گرگان، سعی داشتند شرایط را به‌هم بریزند، اما ما اسیر حاشیه‌ها نشدیم و بازی را بردیم.

وی افزود: اینجا المپیک آسیایی است و نمی‌توانیم هیچ حریفی را دست‌کم‌ بگیریم. بعضی کشورها مثل هند و پاکستان فقط برای مدال می‌آیند، چون شانس مدال آنها فقط در این رشته است. سریلانکا خیلی سرمایه‌گذاری می‌کند، اما ما از آنها بهتر هستیم و همه را شکست می‌دهیم.

ملی‌پوش کبدی ایران گفت: شرایط اقامتی ما بد نیست.‌ دیگر به فاصله زیاد محل بازی‌ها تا دهکده عادت کرده‌ایم. ما فقط طلا می‌خواهیم و اجازه نمی‌دهیم چیز دیگری روی فکرمان تأثیر بگذارد. ما پله پله پیش می‌رویم. امروز کره شگفتی مسابقات را رقم زد و هند را برد. ما در نیمه نهایی باید هند را بریم.

قربانی در پایان خاطرنشان کرد: با تشکر از رسانه‌ها که برای ما سنگ تمام گذاشتند، خواهش من این است که این حمایت‌ها هر چهار سال یکبار نباشد، بلکه برای بازی‌های لیگ و کشوری هم به کبدی توجه شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار