گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| فرزان عاشورزاده: می‌خواستم پیام‌آور شادی باشم اما شرمنده‌تر از قبل شدم

ملی‌پوش تکواندو ایران گفت: می‌خواستم با طلای خود پیام آور شادی برای مردم کشورم باشم تا آنها را خوشحال کنم اما نتوانستم و شرمنده‌تر از قبل شدم.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، فرزان عاشورزاده بعد از باخت مقابل حریف ازبکستانی و کسب مدال برنز گفت: تمام هدفم کسب دومین مدال طلای بازی‌های آسیایی بود و در دو مسابقه اول خیلی خوب امتیاز گرفتم و مبارزات را اداره کردم. در دیدار مقابل حریف ازبکستانی، او با چند اخطار و ضربات مشت از من جلو افتاد، اما خیلی زود با ضربات سه امتیازی و حملات پی در پی کار را به تساوی کشاندم و خودم را به فینال نزدیک کردم.

وی ادامه داد: باید به همین روش ادامه می‌دادم تا برنده از میدان خارج می‌شدم اما در ۲۰ ثانیه آخر او در امتیاز جلو افتاد و دیگر فرصت جبران نبود.

عاشورزاده در خاتمه گفت: می‌خواستم با طلای خود پیام آور شادی برای مردم کشورم باشم تا آنها را خوشحال کنم اما نتوانستم و شرمنده‌تر از قبل شدم. هرچند حریف ازبک یکی از تکواندوکاران خوب این وزن است اما من فقط برای طلا و خوشحالی مردم به جاکارتا آمدم ولی تکواندو ورزش ثانیه هاست و شرمنده مردم خوب کشورم شدم که نتوانستم انتظارات آنها را برآورده کنم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار