گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| کاستاراتویچ: فکر می‌کنم رینگ بوکس جای دیگری باشد!

سرمربی تیم ملی هندبال ایران گفت: مشکلات زیادی در بازی با بحرین داشتیم، چرا که هدف بازیکنان حریف توپ یا بدن بازیکنان ما نبود و فقط به سر ضربه می‌زدند.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، تیم ملی هندبال ایران عصر امروز در اولین دیدار خود از مرحله دوم مسابقات هندبال بازی های آسیایی، ۲۹ بر ۲۳ مغلوب بحرین شد. بحرینی‌ها که در این بازی بسیار خشن ظاهر شدند در همان نیمه اول دو کارت قرمز دریافت کردند.

زوران کاستاراتویچ  سرمربی تیم ملی ایران پس از این مسابقه سخت گفت: فکر می‌کنم رینگ بوکس بازی های آسیایی جای دیگری باشد. در درجه اول می‌خواهم به بازیکنان خودم تبریک بگویم که بیش از صد در صد خود را در این مسابقه گذاشتند.

سرمربی تیم ملی ادامه داد: خیلی تلاش کردیم از همه شانس‌ها استفاده کنیم ولی بعضی وقت‌ها این کافی نیست. مشکلات زیادی داشتیم چرا که هدف بازیکنان حریف توپ یا بدن بازیکنان ما نبود و فقط به سر ضربه می‌زدند. ضربات زیادی خوردیم و برای مصدومیت‌ها مجبور شدیم به آنها روی نیمکت استراحت بدهیم به همین دلیل مشکلات زیادی در دفاع داشتیم.

وی در خصوص ۸ گل افشین صادقی در این دیدار گفت: ما در حمله فقط به او وابسته نیستیم و راه حل‌های تاکتیکی زیادی برای استفاده از همه مهاجمانمان داریم ولی بعضی وقت‌ها دچار بی نظمی می‌شویم. مشکل بزرگ ما امروز حملات سمت راست بود که به بار ننشست. همچنین برگشت به عقبمان ضعیف بود و اسیر ضدحملات شدیم. در چنین بازی‌های پرفشاری شما انتظار حمایت بیشتری از دروازه‌بانتان هم دارید.

زوران در پایان گفت: سعی می‌کنیم با ریکاوری و قرار دادن بازیکنان در شرایط خوب برای بازی با هنگ‌کنگ آماده شویم. برای بازی با کره به شرایط جسمانی خوب هم نیاز داریم. برای آن بازی بیشترین تلاشمان را می‌کنیم و شک ندارم بازیکنان چیزی کم نمی‌گذارند تا بازی با کره جنوبی را به نفع خود تمام کنند و به نیمه نهایی برسند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار