گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| الهه احمدی:استارت خوبی نداشتم/ صادقیان یکی از نابغه‌های تیراندازی است

الهه احمدی بانوی ملی پوش تیراندازی ایران مشکل خود را در فینال تفنگ بادی ۱۰ متر نداشتن شروع خوب دانست و اظهار امیدواری کرد که در تفنگ سه وضعیت با آمادگی بیشتر و بهتر ظاهر شود.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، الهه احمدی پس از فینال تفنگ بادی ۱۰ متر و کسب عنوان هفتم گفت: فشار زیاد بود، رقیبان جدی و سرسختی هم داشتیم. رکوردها در دور مقدماتی فوق‌العاده بود. خدا را شکر هم من و هم آرمینا صادقیان توانستیم جزو ۸ نفر باشیم ولی در فینال آنها شانس بالاتری از ما داشتند، چون در مسابقات جهانی گذشته سه نفر اول جزو فینالیست‌ها بودند و در واقع فینال را تمرین کرده بودند.

وی افزود: مشکل من این بود که استارت بدی داشتم و علتش آن نیز این بود که مدت‌ها در فینال بادی تیراندازی نکرده بودم. در فینال بادی اگر یک تیر را خراب کنی جای جبران خیلی کم است.

بانوی ملی پوش تیراندازی اضافه کرد: تلاش خودم را کردم اما نشد امیدوارم در سه وضعیت باز هم خدا کمکم کند. آمادگی‌ام برای سه وضعیت خوب است، امیدوارم آنجا هم موفق بشوم.

احمدی درباره آرمینا  صادقیان گفت: آرمینا یکی از پدیده‌های ایران در تیراندازی و یک نابغه است. او الان ۱۶سالش است و خیلی بازی‌های المپیک آسیایی برای گرفتن مدال پیش رو دارد. خیلی نزدیک مدال بود اما فشار و استرس زیادی داشت.  با این که استارت عالی داشت ولی با چند دهم نتوانست جزو نفرات مدال بگیر باشد. شاید دلیلش کمبود تجربه بود که قطعا با مسابقاتی که حضور پیدا می‌کند تجربه‌اش هم بالا می رود و در آینده نزدیک یکی از قدرت‌های بزرگ تیراندازی می‌شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار