گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| رقبای روئینگ سواران درشانس مجدد مشخص شدند

قایقرانان ایرانی فردا و در سومین روز از ‌بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸، در ۳ ماده از رشته روئینگ در بخش شانس مجدد با حریفان خود رقابت خواهند کرد.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، فردا (سه‌شنبه) و در سومین روز از هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی رقابت‌های روئینگ در شهر پالمبانگ پیگیری می‌شود و نمایندگان ایران در ۳ ماده و در شانس مجدد به رقابت با حریفان خود می‌پردازند.

مجتبی شجاعی در شانس مجددروئینگ تک نفره مردان (نماینده ایران در با نماینده مالزی، قزاقستان، کره جنوبی و عربستان همگروه است).

مهسا جاور در  شانس مجدد روئینگ تک نفره زنان (نماینده ایران در این مرحله با نماینده پاکستان، هنگ کنگ، قراقستان و اندونزی همگروه است).

عادل حبیبیان و محسن شادی در شانس مجدد دو نفره جفت پاروی مردان (نمایندگان ایران در این مرحله   با قزاقستان، ازبکستان، چین و چین تایپه همگروه هستند).

در روز نخست مسابقات روئینگ مریم کرمی و پریسا احمدی در روئینگ دونفره سنگین وزن بانوان با نمایندگان کره جنوبی، مالدیو و ژاپن رقابت کردند و با زمان ۸:۰۷.۷۲ در گروه A سوم شدند و به فینال راه یافتند. تیم ملی روئینگ بانوان با ترکیب پریسا احمدی و مریم کرمی که در گروه B مرحله مقدماتی قرار داشت، صبح امروز در مصاف با حریفان در رده سوم قرار گرفت. دختران ایران با ثبت زمان ۸:۰۷.۷۲ در رده سوم ایستادند و فینالیست شدند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار