گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| سعیده جعفری: سال‌هاست منتظر چنین روزی هستیم

ملی پوش کبدی بانوان گفت: به جاکارتا آمده‌ایم تا طلسم شکنی کنیم زیرا دیگر نوبت طلای ماست.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، سعیده جعفری بازیکن تیم‌ملی کبدی بانوان ایران پس از برد مقتدرانه بنگلادش گفت:  دومین بازی را هم بردیم. بازی اول ما مقابل کره‌جنوبی بود که یک حریف سر سخت بود. قبلا به این تیم باخت داده بودیم اما خدا را شکر توانستیم آن‌ها را شکست دهیم و از این مرحله سخت صعود کنیم. بنگلادش تیم خیلی خوبی است ولی به خوبی کره نبود با این حال نمی‌توانستیم آنها را دست کم بگیریم. تاکنون تیم‌های خوبی را شکست دادیم و باید تلاش کنیم سایر حریفان را نیز مغلوب کنیم.

وی افزود: چین تایپه یکی از رقیب‌های سخت ماست. آنها تیم فوق العاده سرعتی هستند. خیلی در حملات و دفاع خوب هستند. باید از دقت بیشتری استفاده کنیم تا آن ها را شکست دهیم.

جعفری خاطرنشان کرد: دیگر نوبت طلای ماست. سالیان سال است که منتطر این روز هستیم و امیدواریم این طلسم بشکند و طلا بگیریم. اما رقیبان سرسختی که داریم. چین تایپه، تایلند و هند به سادگی تسلیم نمی‌شوند.

وی در پایان گفت: باید از خانوادهام تشکر کنم که تا الان حمایتم کردند. همچنین از رئیس و نایب رییس بانوان فدراسیون تشکر می‌کنم زیرا از زمان روی کار آمدن تیم جدید در مدیریت فدراسیون اوضاع خیلی بهتر شده است. همچنین باید از رئیس هیات استان فارس نیز قدردانی کنم.


 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار